Апаратна нарада в міськраді пройшла без міського голови

Засідання в міськраді — без міського голови. 18 лютого в Одеській мерії відбулась чергова апаратна нарада, щоправда, провів її не мер міста, а його перший заступник Анатолій Орловський. Тривало засідання ледве більше тридцяти хвилин. Зокрема директор муніципального департаменту економічного розвитку Сергій Тетюхін звітував щодо виконання міських цільових програм у 2018 році. В цьому контексті говорили про систему відеоспостереження в рамках програми «Безпечне місто» — що викликало дискусію в сесійній залі.

Мерія анонсувала можливість проведення літньої зміни в таборі «Вікторія»

В одеській мерії анонсували можливість проведення літньої зміни в сумнозвісному таборі «Вікторія». Про це після апаратної наради повідомила директорка департаменту освіти і науки Олена Буйневич. Вона зазначила, що мова йде про той корпус, з якого нещодавно зняли арешт, але все залежатиме винятково від попиту з боку батьків.

Об’єднані територіальні громади Одещини проводять реформу освітньої мережі

Сьогодні більшість об’єднаних територіальних громад Одеської області проводять реформу освітньої мережі, яка стала певним викликом для кожної з них. Всеукраїнська ГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» допомагає у вирішенні цього питання Коноплянській ОТГ. Було проведено оцінку освітньої мережі цієї громади та розроблено стратегію. Оптимізація проходитиме в рамках проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні».

Знизити податки, щоб створити умови для розвитку бізнесу, — Роман Насіров

Держава повинна вибудувати з бізнесом якісно нові відносини. Для цього необхідно провести податкову реформу, спростити процедури і знизити податки, щоб створити умови для розвитку бізнесу в Україні. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Державної фіскальної служби України, кандидат на пост Президента Роман Насіров. Так, за його словами, впровадження в роботу фіскальної служби сучасних електронних сервісів стало кроком назустріч бізнесу. Одним з ефективних інструментів, які спрощують процес сплати податків і економлять час підприємців, став сервіс «Електронний кабінет платника». «Три роки тому ми з моєю командою у ДФС запустили «Електронний кабінет платника». Сервіс запрацював у лютому 2016 року, і вже через дев’ять місяців ним скористалися 4,2 млн осіб. Підприємець економить час, може працювати дистанційно. Плюс, відповідно, — мінімізація корупційної складової», — пише Роман Насіров.

Українські трудові мігранти наповнюють Пенсійний фонд Польщі

Близько одного мільйона громадян України роблять відрахування в Пенсійний фонд Польщі. Про це з посиланням на звіт системи соціального страхування (ZUS) республіки повідомило польське інформаційне агентство. “Близько 1,5 мільйона робочих з-за кордону, в основному з України, мають свої рахунки і роблять пенсійні відрахування”, – наводить агентство витяги зі звіту «Іноземці в польській системі соцзабезпечення». Коментуючи ці новини, народний депутат України Євген Мураєв наголосив, що нам терміново потрібно робити все можливе, щоб повернути наших громадян, які є трудовими мігрантами назад до України, але для цього потрібно створити необхідні умови.

В Літературному музеї відбувся вечір, присвячений Олександру Блоку

17 лютого, до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти, в Золотій залі Одеського літературного музею відбувся музично-літературний концерт «Благословляю все, що було…», присвячений поезії класика літератури XX століття Олександра Блока.

Комментарии закрыты