Подробиці зустрічі Порошенка та Зеленського 19 квітня

Сьогодні, 19 квітня, в останній день, коли можлива передвиборча агітація, кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський проводять дебати. Очікується, що вони відбудуться «в два тури»: перша частина — на НСК «Олімпійський» о 19:00, друга — у студії «Суспільного» о 21:00. Проведення передвиборчих дебатів передбачено виборчим законодавством. Згідно із законом, вони мають відбутися в останню п’ятницю перед днем виборів, у студії громадського мовника у визначений час. Проведення й організація дебатів на «Суспільному» коштуватиме бюджету близько 6 млн грн. Дебати на «Олімпійському» мають бути оплачені з виборчих фондів кандидатів як форма передвиборчої агітації.

«Великоднє перемир’я» поки не оголошено

Обговорення припинення вогню на Донбасі у зв’язку з Великоднем продовжиться під час засідання Тристоронньої контактної групи 24 квітня. Про це йдеться у заяві спецпредставника діючого голови ОБСЄ Мартіна Сайдіка, поширеній за результатами зустрічі ТКГ 18 квітня, повідомляють ЗМІ. У заяві йдеться, що, на жаль, на цьому етапі не вдалося досягти консенсусу щодо оголошення «великоднього перемир’я». Сторони лише погодилися продовжити свої дискусії під час наступного, чергового засідання ТКГ у Мінську 24 квітня.

Заключні серії «Пантеону Одеси»

Одному з найстаріших одеських кладовищ – 2-му Християнському — час відлічує вже півтори сотні років. Тут покояться люди, досягнення та відкриття яких відомі у всьому світі; герої-солдати, видатні артисти, музиканти, моряки. Проект «Пантеон Одеси»  кінорежисера Ігоря Козлова-Петровського повертає нашим сучасникам пам’ять про величних одеситів. На Одеській кіностудії відбулась презентація заключних серій першого сезону проекту.

«Іоланта» на честь ювілярки Надії Шакун

До ювілею заслуженої артистки України Надії Шакун Одеський оперний театр дав оперу «Іоланта» Петра Чайковського. Надія Федорівна Шакун більше 30 років виконувала провідні партії лірико-драматичного сопранового репертуару театру і зуміла зберегти особливі тембральні фарби голосу, а також культуру співу високого професійного рівня.

Комментарии закрыты