Всеукраїнський пленер науковців відбувся в Одесі

Наукове товариство студентів, аспірантів та молодих вчених Одеського державного екологічного університету організувало IІІ Всеукраїнський пленер з питань природничих наук. Молоді науковці з усієї України з’їхалися, щоб обговорити найактуальніші проблеми нинішньої екології.

Одесити про освіту, роботу, бізнес та їх потенціал у місті

Ми опитали містян про те, чи легко в Одесі отримати перспективну освіту і престижну роботу, як вони оцінюють можливості регіону і в чому вбачають його економічний потенціал. Для порівняння нагадаємо: офіційно Одещина презентується така, що має великий природно-рекреаційний потенціал, транспортні можливості портів, розвинуту харчову та машинобудівну промисловість, родючі чорноземні ґрунти і культурну столицю гумору Одесу. Перевіримо, чи збігаються офіційна та народна точки зору.

П’ять історій про біженців, які прибули в Україну

Щороку 20-го червня світова спільнота відзначає Всесвітній день біженців. За доповіддю ООН в останній рік близько 70-ти мільйонів людей були змушені покинути свої будинки з різних причин. У Громадській медіа-академії пройшла презентація документального фільму «5 історій» про життєвий шлях переселенців, що прибули до України.

Комментарии закрыты