Мовний закон: нардепи повернулися до розгляду

Народні депутати повернулися після виборів до розгляду поправок до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної. Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час ранкового пленарного засідання. Минулого разу, завершили розгляд на правці 1832. Зазначимо, у порядку денному на 23 квітня це єдине питання для розгляду. Нагадаємо, народні депутати вже розглянули 1831 із 2080 поправок до законопроекту про забезпечення функціонування української мови як державної. Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляв, що цей закон буде прийнятий 25 квітня.

Плани на четвер — безпекові питання та реформування Ради

У четвер, 25 квітня, після голосування по Закону про державну мову, парламент розгляне ряд безпекових питань, а також законопроекти щодо реформування Верховної Ради. Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час ранкового пленарного засідання.

Відкритий освітній форум — 2019

19 квітня у Одеській національній академії харчових технологій відкрився освітній форум — 2019 » Нова українська школа: взаємодія + розвиток + творчість». Головні завдання сучасної школи — розкриття здібностей кожного учня, виховання порядної людини, особистості, готової до життя у високотехнологічному, конкурентному світі. Саме такі цілі ставили організатори проводячи цей форум.

Потрібна допомога! Не залишайтеся осторонь чужої біди!

Онкологічні захворювання трапляються з людьми досить раптово та неочікувано. Ці складні недуги виводять з повсякденного ритму життя, часто залишаючи хворого на самоті. Тому кожний онкохворий потребує нашої уваги та посильної допомоги.

Комментарии закрыты