Відставка Парубія — після підписання закону про мову

Спікер парламенту Андрій Парубій заявив, що невідкладно поставить на голосування пропозицію відкликати його з посади голови Верховної Ради, але тільки після підписання законопроекту про мову. На його підтримку виступили дві фракції, які представляють коаліцію — «Народний фронт» і «Блок Петра Порошенка». Нагадаємо, вчора, 23 квітня, представник групи «Відродження» Валерій Писаренко заявив про початок збору підписів за відкликання голови ВРУ Андрія Парубія.

Тереза Мей привітала Зеленського

Прем’єр Великої Британії Тереза Мей під час телефонної розмови привітала Володимира Зеленського та підтвердила підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, бажання Британії розширити значну оборонну та безпекову співпрацю між країнами. Про це повідомляє прес-служба британського прем’єра. У заяві йдеться, що Прем’єр-міністр наголосила на важливості спільної роботи двох країн разом з міжнародною спільнотою для стримування російської агресії. Мей також запевнила Зеленського у підтримці Великої Британії. “Велика Британія буде підтримувати новообраного президента під час роботи на посаді глави держави, а також демократичне майбутнє України”, – йдеться у заяві.

Чи готові одесити до святкування Великодня

Великдень — одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят для людей з усього світу. В останній тиждень до свята готуються особливо ретельно, намагаються закінчити прибирання будинку, печуть паски і фарбують яйця. Саме тому ми вийшли на вулиці міста і запитали одеситів чи готові вони до святкування.

Презентація книги: розповідь Андрія Добролюбського про Джинестру

У всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація нової книги одеського історика, краєзнавця , професора Андрія Добролюбського «Імя Дрока». У книзі висвітлюються історико-культурні обставини виникнення на місці нинішньої Одеси на початку XIV ст. двох якірних стоянок Джинестра і Флорделис. Видання побачило світ до ювілею автора.

Комментарии закрыты