Юрій Бойко відвідав Одещину

25 березня Одещину відвідав засновник «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Бойко. Народний депутат згадав про долю Іллічівського судоремонтного заводу та зустрівся з його працівниками, а також побував на Дерибасівській, де поспілкувався з одеситами.

Світовий конгрес українців буде спостерігати за виборами в Україні

26 березня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася «Презентація проміжного звіту міжнародної місії Світового конгресу українців зі спостереження за виборами в Україні». Доповідав голова місії СКУ Євген Чолій. У ході доповіді він розповів, що влада взяла під контроль питання будь якої потенційної загрози іноземного втручання у виборчі процеси. Між іншим, на вибори Президента України 2019 —  зареєстровано більше 2000 міжнародних  спостерігачів.

Одесити охоче діляться тим, як підтримують своє здоров’я

Наша знімальна група приєдналась до здорового способу життя — протягом години прогулювалась, дихала свіжим прохолодним повітрям. Й доводила, що здоровий спосіб життя можна поєднати з працею. За прогулянкою ми опитали одеситів, що вони роблять для підтримки здоров’я, чи дотримуються спеціальної дієти та харчування? Чи займаються спортом?

Комментарии закрыты