Флешмоб від Президента до Дня Конституції
Україна щорічно 28 червня святкує державне свято — День Конституції.  Саме в цей день, в 1996 році, Верховна Рада затвердила українську Конституцію. Президент Володимир Зеленський  привітав громадян зі святом. У своєму зверненні він закликав поважати та знати Основний закон, а також запропонував українцям долучитися до  флешмобу. «… пообіцяймо — знати нашу Конституцію, а головне дотримуватися і поважати «, — зазначив Зеленський.

Президент надав громадянство 14 іноземцям
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання громадянства чотирнадцяти іноземцям, які брали участь в бойових діях на Донбасі.  Про це повідомляє прес-служба Офісу президента. Зазначається,  що це лише перші кроки щодо надання громадянства. Наступні рішення будуть ухвалені після розгляду матеріалів від Міграційної служби та їхнього розгляду у встановленому порядку. «Відтепер з боку Президента не буде штучного гальмування чи затягування цього процесу, як це було у минулі роки»,  йдеться в повідомленні

Ставлення одеситів до дня Конституції
Щорічно 28 червня Україна святкує День Конституції. 23  роки тому було прийнято Основний Закон України та закріплено права і свободи кожного громадянина. Конституція України наділена найвищою юридичною силою і без дотримання її положень неможливо уявити розвиток демократичної, соціальної та правової держави, в якій право на життя , честь, свободу та гідність  є найвищою цінністю. Що одесити знають про це свято? Саме з таким питання ми вийшли на вулиці міста.

 Відновленний іконний зал у художньому музеї
Одеський  художній музей відкрив для відвідування відновлений іконний зал. Сучасне музейне освітлення та темно-синій колір стін чудовим чином відтіняють теплі тони та золоті деталі ікон. Експозиція зала також змінилась. Зараз тут представлені різні школи та сюжети, деякі роботи показано вперше. Наші кореспонденти вже побували на екскурсії.

 

Комментарии закрыты