Рада працює до вичерпання порядку денного

Верховна Рада продовжить роботу до вичерпання порядку денного. Це рішення прийняли депутати на першому засіданні Верховної Ради ІХ скликання. «За» проголосували 359 нардепів. Крім цього, депутати затвердили порядок денний на це засідання, який включає 27 питань.

Фракція «Слуга народу» набула прав парламентської коаліції

Парламентська фракція політичної партії «Слуга народу» набула прав коаліції. Про це також оголосив Дмитро Разумков на першому засіданні першої сесії парламенту дев’ятого скликання. На правах коаліційної угоди було представлено програму партії «Слуга народу», депутатська фракція якої сформувала парламентську більшість самостійно у складі 254 депутати. Цей документ буде основою для програми діяльності новоствореного Кабінету міністрів України.

Старий Кабмін склав повноваження

Уряд прем’єр-міністра Володимира Гройсмана 29-го серпня під час першого засідання Верховної Ради ІХ скликання склав повноваження. За процедурою Гройсман з трибуни зробив заяву про складання повноважень. Таким чином, прем’єр-міністр Володимир Гройсман та всі міністри Кабінету міністрів України звільнені від виконання обов’язків. Водночас, Кабмін Гройсмана продовжить свою роботу у звичайному режимі до набуття повноважень новим.

Живопис Жану

У виставковій залі Одеського обласного центру української культури  відбулось відкриття персональної виставки робіт члена Національної спілки художників України Сергія Жану. 15 яскравих живописних полотен прикрашатимуть залу центру до 13-го вересня. Виставковою палітрою насолоджувались наші кореспонденти.

Грандіозний «Золотий Мангуст» відбудеться 7 вересня

Офіційна церемонія 11-ї Міжнародної премії за заслуги та досягнення у спорті «Золотий Мангуст» відбудеться 7-го вересня в Одеському державному академічному театрі опери та балету. Цей «спортивний Оскар» не має аналогів на усьому пострадянському просторі! За час існування премії, протягом 10 років, відзначені нагородами понад 200 провідних спортсменів України та закордоння, тренерів, меценатів, політиків і діячів мистецтва, які сприяють розвитку масового спорту. Про інші подробиці грандіозного заходу в рамках прес-конференції 29-го серпня розповіли організатори.

Комментарии закрыты