Парубій закликав Зеленського дати відповідь щодо Закону про тимчасові слідчі комісії
Голова Верховної Ради Андрій Парубій закликав президента Володимира Зеленського дати відповідь щодо закону про тимчасові слідчі комісії, оскільки для цього спливли всі терміни. Про це спікер сказав 3 липня під час ранкового засідання ВР.

Чи слідкують одесити за рейтингами партій? 
Якби дострокові парламентські вибори відбувалися в Україні найближчої неділі, до Верховної ради мали б шанс пройти п’ять партій: «Слугу народу» підтримують 43,2 % , 12% готові голосувати за «Опозиційну платформу — За життя»,  9,4% — за «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина». І майже однаково набирають партії «Голос» — 8,3% і «Європейська солідарність» — 8,2%. Про це свідчать дані свіжого опитування центру «Соціальний моніторинг». А чи слідкують за рейтингами одесити? Згодні з ними чи хоча б вірять цим даним?

Проект установки сонячних батарей
Сонце є невичерпним джерелом енергії, а альтернативна енергетика вже справжній світовий тренд. Переваги сонячних колекторів, серед яких економія, простота та екологічність на собі відчують студенти другого гуртожитку Одеської юридичної академії.

Одесити про катання на конях
«Від роботи коні дохнуть»,  каже народне прислів’я.  І хоча ці тварини з давніх давен славляться силою та працьовитістю всьому є межа, окрім людської жорстокості. Так, 30  червня зоозахисник Дем’ян Ганул оприлюднив відео,  на якому кінь з пораненим копитом катає туристів в Аркадії. Ми запитали мешканців міста про їхнє ставлення до таких послуг.

 

 

Комментарии закрыты