5 ключових реформ від Мінекономіки

Перший віце-прем’єр-міністр назвав 5 ключових економічних реформ, впроваджених Мінекономіки. Так, Степан Кубів під час години запитань до уряду в парламенті відзвітував про три роки змін в економіці країни. Мова йде про: підтримку експорту, спрощення бізнес-клімату, реформу державних закупівель, управління державною власністю і розвиток промисловості та оборонно-промислового комплексу. За словами Першого віце-прем’єр-міністра, зусилля Уряду вплинули і на життя української родини. Так середня зарплата виросла з 170 дол. у 2015 р. до 382 дол. у квітні 2019 р. і це лише за даними офіційної статистики. Також, мінімальна зарплата зросла з 55 дол. на січень 2016 р. до 150 дол. на січень 2019 року. Ще Кубів зазначив, що в Україні вже впроваджено так звану «державу у смартфоні». На сайті урядового порталу можна отримати 125 публічних послуг у повністю електронному вигляді.

Аварія на шахті «Лісова»: наразі є лише попередні висновки

На місці обвалу, що стався 29 травня, на шахті «Лісова» у Львівській області не мали знаходитися гірники без необхідних запобіжних заходів. Про це в ході години запитань до уряду заявив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолій Корзун. За його словами, на сьогодні є лише попередні висновки про аварію, яка призвела до загибелі двох гірників.

Катерининська, 91: власник квартири 5 років не може заселитися

29-го травня в Одесі за адресою вулиця Катерининська,91 сталася подія, яку по так званих «гарячих слідах» вже встигли висвітлити ЗМІ як захоплення квартири невідомими. Здавалося би, не до жартів: у центрі міста протиправні дії. Як таке могло статися? А чи сталося насправді? І що саме відбулось ввечері середи у 18-й квартирі? Намагалась розібратись наш кореспондент. І якщо вислухати обидві сторони, то одразу стає зрозумілим: це не подія одного вечора, а справа п’яти довгих років, судОва справа, між іншим.

В Одесі вже почались святкові заходи до Міжнародного дня дітей

Незабаром в Україні та по всьому світу відзначатимуть Міжнародний день захисту дітей. Свято, яке асоціюють із морозивом, атракціонами і початком довгоочікуваних літніх канікул. Напередодні в Одесі вже проходять заходи. Так, 30 травня в місцевій бібліотеці влаштували цілу розважальну програму — з фокусами та подарунками.

Комментарии закрыты