Рябошапка почав «чистки» в областях

Новий Генеральний прокурор України Руслан Рябошапка підписав накази про звільнення з посад прокурорів чотирьох областей — Вінницької, Житомирської, Черкаської — та Одеської, повідомила прес-служба відомства. Згідно з інформацією на сайтах обласних прокуратур, Одеську прокуратуру очолював Олег Жученко, Вінницьку — В’ячеслав Соколовий, Житомирську — Любомир Війтович, Черкаську — Сергій Овчаренко.

У притулку-хоспісі для котів «КОТедж»

Бажання допомогти безпритульним тваринам, полегшити їх  нелегке життя і уберегти від холоду і хвороб — природне бажання, яке виникає у багатьох небайдужих людей. Ніхто не повинен голодувати, тим більше ті, хто не може сам про себе подбати і повністю залежить від людини. Під опікою в притулку-хоспісі «КОТедж» понад вісімдесят вихованців, велика частина з яких — це бездомні тварини з інвалідністю, врятовані від хвороб, травм і жорстокості людей.

Зворушлива зустріч на 20-ліття школи Хабад

Навчально-виховний комплекс Хабад в Одесі відзначив своє 20-ліття. На велику зворушливу зустріч до шкільного двору зібралися учні, педагоги, члени громади Хабад та її міжнародні гості. Школа — важлива частина життя громади й разом з дитячим садком та Єврейським університетом складає основу єдиної безперервної системи освіти Хабад в нашому місті.

Комментарии закрыты