Зеленський про втрату Росією контролю

Президент Володимир Зеленський заявив, що обстріли поблизу Новолуганського в ніч проти 7 червня свідчать про втрату Росією контролю над найманцями. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента. «Кричуще порушення Мінських угод — застосування артилерії — свідчить, щонайменше, про часткову втрату управління та контролю над найманцями. Ми сподіваємося, що російська сторона відновить контроль над цими підрозділами», — заявив Зеленський. Верховний головнокомандувач вважає, що обстріли українських військових — очевидна спроба в черговий раз зірвати процес переговорів по припиненню вогню. За даними МВС України, 7 червня, через підрив міни загинули двоє і поранення отримали вісім військовослужбовців «Азова».

Суд ООН має розглянути справу про збиття літака MH17, — Зеркаль

Заступник міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявляє, що Міжнародний суд ООН має по суті розглянути справу про збиття літака «Малайзійських авіаліній» Boeing 777 (рейс MH17). Про це вона сказала під час заключного слова на слуханнях в Міжнародному суді ООН в Гаазі, який розглядав заперечення РФ щодо своєї юрисдикції розглядати позов України щодо заходів проти Росії по Конвенції про боротьбу з фінансування тероризму. «Ми також розчаровані ставленням Росії до трагедії МН-17. З’являється все більше і більше доказів. Усі стороні Міжнародної спільної слідчої групи підтримали представлені на сьогоднішній день висновки слідства. Слідство ж наближається до завершення, і ми переконані, що незабаром з’являться обвинувальні акти. Правосуддя щодо окремих осіб є важливим, так само як і ця справа «, — наголосила Зеркаль. Нагадаємо, літак авіакомпанії Malaysia Airlines був збитий 17 липня 2014 року над окупованою бойовиками територією Донецької області.

6-та Міжнародна школа кормів в Одесі

В Одесі пройшла вже 6-та за рахунком Міжнародна школа кормів, яка знову зібрала учасників не тільки з України, а й з інших країн. Завдяки таким заходам представники бізнесу мають можливість дізнатися про останні розробки вчених і провідних експертів, тим самим підвищивши продуктивність свого бізнесу.

Відкрилась ХХ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»

Близько 100 різних вітчизняних видавництв 7 червня було представлено на ХХ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині». Урочисте відкриття заходу відбулося до 190-річчя Одеської національної наукової бібліотеки. На ньому побували письменники, вчені, журналісти та багато інших діячів.

Комментарии закрыты