Будівництво триває: незаконний новобуд на Глушко

В Одесі триває незаконне будівництво 12- поверхового будинку за адресою Академіка  Глушка 22-Б. Про це 8 квітня в ході апаратної наради повідомив виконуючий  обов’язки начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради  Олександр Авдєєв. За його словами, на підставі колективних звернень мешканців міста та депутатів управління намагалось перевірити цей будмайданчик, однак  замовник  тричі не допустив їх  на об’єкт: 16 листопада 17 року,  18 грудня 18 року, та 23 січня  цього року. Кожного разу було складено акт про недопущення посадових осіб на об’єкт, назначено штраф, а також припис про усунення будівництва. 28 та 29 березня цього року представники управління ще раз спробували потрапити на об’єкт, але доступ забезпечено не було. Будівництво триває, управління готує позов до суду.

Дитсадок заводу «Оріон»передали у власність міста

За рішенням суду дитячий сад, який раніше належав збанкрутілому заводу «Оріон», передали у власність міста.  Про це стало відомо 8-го квітня в ході апаратної наради.

Юрій Бойко: ідею відновлення миру неможливо ігнорувати

Ідея відновлення миру в Україні, відновлення справедливості — це та сила, з якою мають рахуватись усі політики. Саме за це голосували українці 31 березня, їх громадянська позиція не дозволить владі ігнорувати ці ідеї. Таку заяву зробив народний депутат Юрій Бойко, зазначивши, що боротьба за ці ідеї триватиме і далі.

Ода до радості: виставка мистецтва Німеччини 16-20 століть

Музей західного та східного мистецтва представляє головний проект року – виставку мистецтва Німеччини 16-20 століть з фондів музею. До експозиції, яка має назву «Ода до радості», увійшло понад 60 творів живопису, графіки, порцеляни та книжкових видань. Перша в історії музею ретроспективна виставка німецького мистецтва відкрита до 26 травня. На вернісажі вже побували наші кореспонденти.

ODESA MUSIC OLYMP: ІІ-й відкритий музично-теоретичний конкурс

Уже вдруге в Одесі відбувається фестиваль-конкурс майбутніх музикантів, теоретиків і тих, для кого висока музика є частиною їх життя. Конкурс ODESA MUSIC OLYMP збирає юні покоління музикантів із різних міст України. Так, 5 квітня, відбулося нагородження переможців та просто учасників конкурсу. Цей захід відвідала наша знімальна група.

Комментарии закрыты