30 березня Одеська національна академія харчових технологій відкрила дорослий світ для своїх випускників- магістрів, які закінчили своє навчання з особливими відзнаками. Як це було, дивіться далі в сюжеті

Кожен навчальний заклад існує для покращення життя країни, який дає вищу професійну освіту, здійснює наукову діяльність і зрощує висококваліфікованих спеціалістів для нашої країни у різних сферах. Так і Одеська національна академія харчових технологій випустила 30 березня висококваліфікованих випускників — магістрів у доросле життя.

Богдан Єгоров, ректор ОНАХТ

Важно это потому что, эти молодые люди получили не просто образование, мы очень надеемся, что они понесут дальше дух традиций нашей академии, дух созидания, дух лидерства, дух инновации для преобразования жизни к лучшему в нашем городе, в нашей стране и в их личной жизни. Потому что  их личный успех, профессиональная карьера за которой мы внимательно следим является одним из лучших показателей успешности любого вуза.

Дипломами було нагороджено близько 200 найактивніших студентів. За роки навчання всі вони здобули якісну освіту, кваліфіковані знання, а також розвивали свої численні таланти. А відтак — отримали диплом з відзнакою у всіх видах діяльності та студентського життя академії, a саме в навчанні, в спорті, у творчій діяльності тощо.

 

Олена Канонихіна, проректор з виховної роботи ОНАХТ

Кожного разу, хто, коли вони приходять до нас на перший курс і ми посвячуємол їх у студенти , я дивлюся і думаю, от цікаво, якими вони стануть тоді коли ми будемо вручати їм дипломи, спочатку бакалаврів, потім магістрів…і зараз дивлюся і сльози на очі наворачуються , тому що жаль з ними розтаватися , вони стали зовсім іншими, вони стали дорослими, вони відчувають відповідальність за справу яку вони виконують, вони стали більш співчутливими, більш розумними, дійсно вони виходять у новий світ, виходять на новий рівень .

Академія пишається своїми випускниками. Випускники мають найкоротший період адаптації на підприємстві, близько 2,5 років від початкової посади, до посади керівника, деякі залишаються працювати на тих підприємствах, де вони проходили практику у період навчання.

Лоліта Шаповал, випускниця ОНАХТ

Я большое хотела сказать спасибо пищевой академии за самые лучшие 6 лет жизни , студенческих годов. У нас было много разных репетиций, концертов , конкурсов и я очень творческий человек и мне очень не хочется расставаться с академией, так как за 6 лет она стала для меня вторым домом, второй мамой и мне очень не хочется отсюда уходить, но к сожалению уже пришло время. И я очень хочу пожелать академии, всем преподавателям, деканам , ректорам, проректорам, чтоб с каждым годом академия выпускала все больше и больше талантливых, умных и способных студентов.

Ольга Мартиновська, випускниця ОНАХТ

Я могу сказать огромное спасибо этой академии , моему составу кафедры за то что они в этих стенах дали настолько много знания , за то что они нас любили, ценили  и им огромное спасибо. Свое будущее я уже начала строить, я уже как год  начала работать по специальности — бухгалтером. Очень много мне пригодилось, то что меня тут научили, спасибо огромное всем  и надеюсь всем повезет в дальнейшей…пусть сложится так звезды, что у всех построится отличная карьера.

 

 

 

 

Комментарии закрыты