24-го червня в арт галереї «В Садах Перемоги» відкрилась перша персональна виставка живопису молодої української художниці Яни Панюс під назвою «Вернісаж натхнення». Яна створює свій власний світ образів і значень за допомогою яскравих барв та багатої фантазії. Вона учасник і призер збірних художніх виставок, що проходять в Україні і за кордоном.  Експозиція «В Садах Перемоги» складається з двох частин: картини на дитячу тематику та абстракції.

На четвертому поверсі «Садів Перемоги» розташована арт галерея, де представляють свої роботи як вельми відомі майстри образотворчого мистецтва, так і молоді художники. Яна Панюс вирішила свою першу персональну виставку відкрити саме тут ще й тому, що її кумир Юрій Горбачьов завжди свої роботи в Одесі демонструє в цьому вишуканому місці.

Олена Вітухіна, директор галереї «В Садах Перемоги»

Она приурочена ко дню рождения. Она старалась, готовилась. Віставка занимает все прстранствор галереи. Работи разніе, детские, абстракция. Художник себя ищет.

Яна Панюс випускниця художньої школи ім. К.К.Костанді, педуніверситету ім Ушинського та Київського Національного університету культури і мистецтва. Член молодіжного союзу художників України. Вона учасник і призер збірних художніх виставок, які проходять в Україні за кордоном. Яна є засновником і директором творчої майстерні «Art Studio». Викладає дітям малювання, живопис і графіку, допомагаючи розкрити і розвинути природний талант кожної дитини незалежно від рівня підготовки..

Яна Панюс, художник

В первую очередь навыкам рисования. Живописи графики, естетическое воспитание. Рассказіваем про художников. Передать  с помощью картині свои чувства , ємоции

Яна багато працює з дітьми, мабуть і тому так часто народжуються картини дитячої тематики – милі та чарівні. Ми бачимо феєчек -помічниць, звіряток,  іграшки та квіточки., які дарують можливість попасти в світ дитинства. Можливо і сама авторка ще не хоче дорослішати.

Ірина Тимохова, мистецтвознавець

Это хороше качество для художника. Біть ребенком. Смотреть на мир широко открітими глазами. И тутже абстакционизи контурній как она его назвала. Она по-своему воспользовалась своим видением светаи образами, которіе проявляются.контур начинается с чувства.цвет а потом появляется контур собаки, лодки

Виставка носить благодійний характер. Декілька картин на дитячу тематику художниця вирішила передати до дитячої обласної лікарні, щоб вони прикрашали стіни цього лікувального закладу та піднімали настрій маленьким пацієнтам. А також сумісно з волонтерською корпорацією швидкої допомоги «Корпорація монстрів» буде проведена благодійна акція домоги дітям з притулків, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківської опіки.

Діна Казацкер, волонтер «Корпорації монстрів»

Средства от продажи картин на детскую тематику будут направлени через нашу группу на закупку материалов для творчества-краски, кисти, пластилин. Все, чтобі детки, которіе находятсяв приюте Світанок, чтобі они занимались тем, что нравится.

Виставка невипадково має назву «Вернісаж натхнення», тому що в експозиціії багато почуттів, емоцій, які предаються глядачеві.

Красиво, ярко.и вот Яна отразила это в своем искуссве. Мы будем наслаждаться.

Мне понравились фантастические картині, потому что очень люблю фантастику и когда, на них смотрю. Окунаюсь в этот мир.

Молода одеська художниця Яна Панюс створює свій власний світ образів і значень за допомогою яскравої палітри барв та багатої фантазії. Ії картини надихають на роздуми та пошук щастя, залишаючи глядачеві частинку  доброти та любові. Зануритися в творчій світ Яни Панюс можна до 12 липня в арт галереї «В Садах Перемоги».

Комментарии закрыты