Вихідні — це зовсім не привід спати до полудня. О 8 ранку, в суботу 6 жовтня викладачі та студенти Одеської Національної Академії харчових технологій поспішають зовсім не на пари. Вони здійснюють перехід в рамках щорічної всеукраїнської конференції «Проблеми формування здорового способу життя у молоді». Конференція була створена для того, щоб висвітлити основні європейські тренди харчування і підходи до свого здоров’я. Після двох днів презентації доповідей та обговорень в аудиторіях, захід закривають великим спортивним днем біля моря.

Олена Кананихіна, проректор

Вот сегодня мы непосредственно показываем, что в Академии царит здоровый образ жизни. Мы рано встали, все вместе. И студенты, и преподаватели, и руководители Академии вышли в туристический переход. Это традиционный туристический переход, который проходит больше 30 лет. И последнее время мы украшаем его спортивным праздником.

Незважаючи на те що в перший вихідний день жовтня на вулиці не так вже спекотно, зарядка на піску допомагає розігрітися, зняти куртки і остаточно прокинутися. В середньому, в переході від Одеської національної академії харчових технологій беруть участь понад 600 осіб з усіх факультетів.

Тетяна Сергєєва, завкафедри фізичної культури та спорту ОНАХТ

Наш туристический переход проходит под девизом «Брось сигарету — пойди в поход». Это уже традиция, но в этом году у нас, как оказалось, курильщиков нет. Не было проведено обмена ни одной сигареты на конфеты.

Перетягування канату, вправи з вагою, стрибки на скакалці, біг по піску, набивання футбольного або волейбольного м’яча — всі змагання на заході не вимагають серйозної фізичної підготовки. Як розповідають викладачі Одеської національної академії харчових технологій, тут не ставлять за мету «хто перший», найголовніше, щоб брали участь всі. І всі ж в результаті отримали задоволення.

Тетяна Пащенко, студентка ОНАХТ

Я брала участь у конкурсі набивання волейбольного м’яча. Дуже весело, всі підтримують, купа позитивних емоцій. Заряд такого позитиву, що навіть неможливо передати словами.

Арнела Агаркова, викладач ОНАХТ

Я сегодня пошла уже как куратор и как участник студклуба. Буду петь, выступать и буду принимать участие в конкурсе, я так поняла, с деканами.

Спортивний перехід — це не тільки дружний захід для студентів і викладачів Одеської національної академії харчових технологій, а й відмінний старт навчального року.

Комментарии закрыты