Запровадження інновацій у вищу освіту сприяло тому, що до Одеської національної академії харчових технологій протягом останніх десятиліть приєднались 4 заклади освіти І-ІІ рівнів акредитації, сьогодні коледжі. Тому ОНАХТ не тільки один з найстаріших освітніх і наукових центрів України, але й визнаний лідер з підготовки як магістрів і бакалаврів, так і молодших спеціалістів. 6 липня для Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ відбулася важлива подія – вручення дипломів випускникам-2018!

Федір ТРІШИН, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ОНАХТ
Сегодня мы будем вручать дипломы выпускникам колледжа, которые завтра пойдут на самые-самые современные специальности будущего. Это и робототехника, и компьютерные дисциплины, и экономика и финансы. Я уверен, эти ребята станут бакалаврами и магистрами, и поднимут нашу промышленность на тот уровень, которого она достойна. 

Всі випускники коледжу фактично визначились зі своїм майбутнім. У них досить широкі перспективи, тому що вони отримали міцні знання, їх навчили реально сприймати сьогодення, їх навчили працювати плідно, як навчаючись, так і під час проходження переддипломної й технологічних практик. За словами директора Ольги Єпур, майже 90% випускників виявили бажання продовжити навчання за подібною спеціальністю в Одеській національній академії харчових технологій, а всі інші будуть працевлаштовані.

Ольга ЄПУР, директор КПАІТ ОНАХТ
Коледж готує молодших спеціалістів на протязі 70 років. Підготовлено близько 14 тисяч молодших спеціалістів для народного господарства країни. Сьогодні наш Коледж промислової автоматики та інформаційних технологій Одеської національної академії харчових технологій дає путівку в життя 101 випускнику. 11 із них отримають Дипломи з відзнакою. Одна випускниця буде нагороджена за відмінні успіхи в навчанні золотою медаллю.

Краща випускниця-медалістка вдячна викладачам за їх наполегливу та кропітку працю протягом усіх років навчання в коледжі.

Галина ШЕВЯКОВА, випускниця КПАІТ ОНАХТ
Они вложили в нас все самое главное, все самое основное. И это все мы понесем с собой в жизнь. Они заложили в нас основу, и я думаю, что в будущем мы сможем добиться больших успехов, благодаря нашему колледжу. Надеюсь работать с системой роботов и тому подобное.

Ольга САХНЕВИЧ, викладач КПАІТ ОНАХТ
За каждого в ответе мы — преподаватели. После практики, которую они проходили, преддипломную, технологическую, большинство наших студентов получили отличные рекомендации. Мы уверены в них, это настоящие специалисты, которые завтра займут почетные места.

Дмитро МАКЛЕЦЬКИЙ, випускник КПАІТ ОНАХТ
Мы проходили практику на предприятии «Зерновая столица», это известное предприятие. Некоторые ребята устроились там после прохождения практики. Я для начала хочу поступить в ОНАПТ, продолжить обучение. 

Олена МОЛОДІТ, викладач КПАІТ ОНАХТ
Основная часть группы идет учиться дальше, некоторые пойдут работать на производство. У них великолепная профессия, которая везде востребована — автоматизация и компьютерные науки. Мы себя очень хорошо зарекомендовали не только в городе, а и в Украине и за ее пределами. 

Викладачі небезпідставно пишаються випускниками. А ті, в свою чергу, бажають наставникам ще більш талановитих студентів. Коледж промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ саме в ці дні приймає документи.

Ольга ЄПУР, директор КПАІТ ОНАХТ
Я хочу звернутися до випускників шкіл, випускників 9-х класів. Ми вас всіх чекаємо у своїх стінах. Ми готові надати вам професію, затребувану на сьогоднішньому ринку праці. Коледж готує молодших спеціалістів за 5 освітніми програмами: це автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; інформаційна, бібліотечна та архівна справа; комп’ютерні науки; галузеве машинобудування; інженерія програмного забезпечення. Шановні потенційні абітурієнти! Ми чекаємо на вас!

Комментарии закрыты