1 жовтня в Одеському музею західного і східного містецтва відкрилась виставка «Жівопис», Вадима Целоусова, заслуженного художника України.  Його полотна наповнені яскравими, барвистими та експресивними кольорами. Довгий час художник жив в Карпатах, на Гуцульщині. Декоративне мистецтво зелених гір, їх легенди і казки безпосередньо пов’язані з основою темою самобутнього художника.

  Вадим Целоусов, заслужений художник України

 

 «Живопись она в трех залах разная, первый зал это декоративная, я в свое время в Карпатах долго жил, оказало большое влияние, напитался там немножечко абстрактной такой, второй зал это плоды пейзажи и третий зал это тема моя давняя — женщины, разных времен работы»

Майстер вільно володіє різними жанрами, особливо близький йому еротичний портрет – жіноча тема лобові і пристрасті. Він вміє тонко відчувати і завжди налаштовує на урочистий лад, наповнюючи простір кольором та світлом.

 Володимир Островський, мистецтвознавець

 

«Він дуже високо художньо вміє відібрати найістотніше, він ніколи не губиться в дрібничках. Він ніколи не розтрачає свій талант в красівостях. Він завжди відчуває знаєте давні українці казали — первень, особливу золоту оте ядро, оте зернятко, яке дає своєрідність його картинам»

Целоусов також є заступником голови міжнародного творчого об’єднання «Незалежна європейська ініциатива» в Мюнхені. Багато європейських колекціонерів саме завдяки його діяльності відкрили для себе чарівність Одеської школи живопису.

  Ігор Пороник,  в. о. дир. музею західного та східного мистецтва

 

» Помимо того, это действительно прекрасный художник это большой друг музея, он помогал многие годы нашему музею и я считаю это как бы нашим долгом сделать такую прекрасную выставку. И она действительно очень светлая и красивая, вы видите сами что столько цвета, света, это действительно праздник музея состоялася»

Виставка живопису заслуженого художника України, Вадима Целоусова відкрита в музеї західного і східного мистецтва до 15 жовтня

 

Комментарии закрыты