Всесвітній клуб одеситів – місце, де збирається творча інтелігенція Одеси. Саму тут майже 20 років відбуваються засідання  та зустрічі фотографів нашого міста. Фотоклуб «Фотон-2» збирає під своє крило шанувальників фотомистецтва та професіоналів. Обмін досвідом, участь у виставкових проектах, майтер-класи та конкурси… «Фотон-2» живе насиченим творчим життям, зберігаючи традиції, які були закладені його засновниками. До 20-річчя клубу відкрилась ювілейна виставка.

Одеський міський фотоклуб «Фотон-2» святкує свій двадцятий день народження. До ювілею у всесвітньому клубі одеситів, де майже весь час відбуваються засідання фотографів, відкрилась фотовиставка. Експозиція складається з робіт як відомих фотомайстрів, так і новачків. Відкриває виставку портрет одного з ініціаторів відродження фотоклубу «Фотон» що існував з 1973 року, Бориса Ілліча Ладиженського.

 Сергій Франц, голова фотоклубу «Фотон-2»

Так, в 1999 році народився міський фотоклуб «Фотон-2», який бере активну участь у житті Одеси. Під крилом клубу збираються і професійні фотографи, і молоді таланти. В атмосфері доброзичливості, яка царить в клубі, зберігаються традиції визнаних майстрів фотомистецтва, відбувається обмін знаннями та досвідом. «Фотон-2» проводить цікаві зустрічі з колегами з інших міст України, творчі мандрівки та конкурси.

 Ангеліна Тарасенко, фотограф

 Олександр Синельников, заст. голови фотоклубу «Фотон-2»

В експозиції представлені роботи різних жанрів і напрямків, створені як нинішніми учасниками фотоклубу, так і тими майстрами, яких на жаль вже нема серед нас(28). Зараз до складу організації входить 46 учасників. Багато з них почали знімати, ще в дитинстві, деякі взяли в руки апарат вперше в дорослому віці. У кожного своя історія, свій шлях до цього неймовірно захоплюючого процесу – фіксації моменту. 

 Лариса Віноградова, фотограф

Олег Недвіга, фотограф

 Олександр Синельников, фотограф

Чорно-білі та кольорові, жанрові та абстракті фото, репортажні знімки…На ювілейній виставці фото клубу «Фотон-2», яка розміщена у виставковій залі всесвітнього клубу одеситів, представлена вся палітра творчості учасників за двадцять років діяльності. Побажаємо клубу нових успіхів, перемог на міжнародних фотофорумах, а кожному учаснику — зробити найкращу фотографію в своєму власному стилі!

 

Комментарии закрыты