Вибір майбутньої професії — надзвичайно важливий і вирішальний крок у житті кожного. Кожен намагається обрати ту спеціальність, яка б проносила задоволення – була б до душі. Хоча іноді цей вибір залежить від багатьох суспільних чинників. Нині час руйнувати той стереотип, наче інженерна освіта сьогодні є безперспективною, сучасні інженери – люди творчі, інтелектуальні… І саме від таких людей залежить наше майбутнє.
ТИТР: Маріанна Духаніна, студентка ОНПУ
Моя специальность называется компьютерное проектирование технических систем. И решила я поступать именно на эту специальность благодаря своїй. Семне потому что здесь учиться уже не одно поколение. Чем это специальность перспективная тем, что при тех. Сложностях которые сей час есть встране мы может творить.
Творити те, чого ще не було, або ж усучаснювати уже існуючи предмети – сьогодні інженерна освіта набула неабиякої популярності. Той стереотип, наче інженери – люди вузької спеціальності, зачасту безперспективні працівники цехів — руйнуємо. За сучасними інженерами – технологічний прогрес, а отже і майбутнє.
ТИТР: Володимир Тонконогий, декан механіко-технологічного факультету
На самом деле сей час в современных условиях это совершенно не так.. сегодня Інженер механік – основное его робочее место – это стол и компьютер
У сучасному виробництві, як стверджує Володимир Михайлович, використовують технології, які від людини потребують мінімум зусиль. Станок , який представлено – розкіш для навчальних закладів. Все дуже просто — картинку, котра створюється у комп’ютері, за допомогою такого приладу можна легко візуалізувати – і отримати її тверду копію.
ТИТР: Володимир Тонконогий, декан механіко-технологічного факультету
Мы используем этот станок в учебных целях. Поєтому здесь вот в качестве заготовки закреплена пластина из воска. Мі работаем здесь с деревом, с пластмасой, с нетвервердіми матеріалами, чтобы не росходывать много инструментов
Ідеться про стратегічний напрямок діяльності – необхідне програмне забезпечення передається безкоштовно за умови, якщо студенти будуть його вивчати і брати участь у щорічних конкурсах студентських робіт України і Росії. Володимир Тонконогий пишається успіхами своїх студентів.
ТИТР: Володимир Тонконогий, декан механіко-технологічного факультету
Это програмное обеспечение универсальное – его можно использовать в самих разных областях. В часности приз получили наши студенты литейшщики, которыесоздали ювелироное изделие. Могу сказать, что это был такой перстень випускника одеського національного политехнического университета
У перспективі — й інші досягнення – упевнені в Одеському національному політехнічному університеті. Бо й справді, з такими можливостями — і море по коліна!