Фотовыставка «Грузия 2000 vs. 2011»! 8 апреля в 19.00 Институт международной политики Посольства Грузии и Генерального консульства Грузии в Одессе демонстрирует фотопроект!

Фотовиставка «Грузія 2000 vs. 2011»
8 квітня 2011 року, 19.00
Інститут світової політики за підтримки Посольства Грузії та Генерального консульства Грузії в Одесі презентує фотопроект

ОДНА ГРУЗІЯ, ДВІ РЕАЛЬНОСТІ
Інститут світової політики за підтримки Посольства Грузії в Україні та Генерального консульства в м. Одесі запрошує побачити дві реальності з різницею у десятиліття у спеціальному фотопроекті «Грузія 2000 vs. Грузія 2011». Інститут світової політики прагне показати українцям, яких успіхів досягнув Тбілісі у реформуванні країни за останні роки. Для підготовки фотопроекту були залучені відомі грузинські фотографи, чиї знімки відображають реалії сучасної Грузії і Грузії десятирічної давності. На більшості фотокарток зафіксовані однакові місця різних часів.

ЗЛАМ СТЕРЕОТИПІВ

Відсутність ефективних реформ на пострадянському просторі часто пояснюється історичними передумовами. Мовляв, Україну, Грузію чи Білорусь не можна порівнювати з Польщею чи Чехією. Грузія зламала цей стереотип, довівши, що успіх країни залежить не стільки від того, що було вчора, скільки від того – хто і що робить сьогодні. Фотопроект, за задумом Інституту світової політики, має сприяти мобілізації політичних еліт і в Україні задля здійснення важливих реформ.

ГРОМАДЯНСЬКА ІНІЦІАТИВА ЗАДЛЯ ПАРТНЕРСТВА

Україна і Грузія віддавна тісно співпрацювали. Водночас досить рідко ініціаторами зближення двох країн виступали представники громадськості. Інститут світової політики ініціював створення спеціальної тематичної панелі Україна-Грузія, в рамках якої проводитиметься низка спільних заходів. Фотовиставка – одна з перших важливих подій в рамках великого проекту.

На презентації фотопроекту будуть присутні провідні представники політичних, дипломатичних, культурних, громадських кіл.

ПРО ІНСТИТУТ

Інститут світової політики – громадська організація, місія якого полягає в інформуванні і просвіті державних діячів, експертів, журналістів та широкого загалу щодо подій у зовнішній політиці України. Інститут регулярно проводить публічні дискусії зі світовими політиками, відеоконференції з закордонними експертами тощо. Голова наглядової ради Інституту – Віктор Шлінчак. Директор – Альона Гетьманчук.

Комментарии закрыты