Попередження Мінздраву щодо шкоди для здоров’я через надмірне вживання алкоголю, як виявляється, одеситів не лякає. Будь-яке свято — і число пацієнтів спеціалізованих медичних установ суттєво збільшується.
Чому шанувальників винаходу Мєндєлєєва не меншає навіть підчас кризи і чим завершується алкогольне свято – дізнавалися наші кореспонденти.
Найбільше дат, позначених червоним у календарі, припадає саме на початок року. Довгий перелік свят у січні продовжується і у лютому. Намагання гідно «зустріти» кожну таку дату – перемагає навіть поточну економічну ситуацію. В умовах кризи алкогольні напої залишились незмінними супутникам свят.
Цьогоріч одеська публіка стала більш вишуканою у виборі напоїв, стверджує бармен Дмитро Плотніков. Гроші на «аби що» городяне не витрачають. Напоїв п’ють менше проте високої якості. Здебільшого одеситів цікавлять нові коктейлі з екзотичними назвами: приваблює, насамперед, процес їх виготовлення.
Яскраве шоу, весела компанія, смачні напої…. Не кожна людина вміє вчасно зупинитись і, як наслідок, опиняється у відповідному медичному закладі. Статистика свідчить, тільки у січні число пацієнтів наркодиспансерів збільшилося майже на тридцять відсотків.
Не рідко саме суміш напоїв стає причиною алкогольного отруєння. «Сорокаградусний» винахід Мєндєлеєва «не дружить», наприклад, з менш «міцним» та більш «інтелігентним» шампанським. Як результат — складні наслідки для організму.
Лікар-нарколог Елла Пандар вже двадцять років лікує алкозалежних людей. Вживання алкоголю медик не вважає чимось злочинним. Проте зазначає, головне – знати міру.

Комментарии закрыты