До цього краю ми потрапили восени, коли останні промінчики сонця зігрівають втомлену за літо землю, і місто схоже на букет химерних квітів: жовтих, червоних, зеленкува¬тих, багряних. Дерева стали потрохи жовтіти. Але як чудово вони виглядають! Стоять при дорозі, замріяні… Іноді тихо скидая листя, ніби сльозу, наче сумують, що надійшла осінь. Шелестить під ногами золотистий килим, всте¬ляючи парки, садки, вулиці Кодими. Стежини міста привели нас до будиночка, який зовсім не схожий на інші, що розкинулися на пагорбах Поділля. Це історико-краєзнавчий музей Кодимщини. Відкриття якого припало на святкування 254 річниці з дня заснування самого міста. Історія старовинних речей, які потрапили до музею, здебільшого, не відома. Так само, як і той факт, чому в порожньому будинку можна почути стогони людей або звуки музики.
Русские и украинские традиции празднования рождества
Просмотров 4.94KКомментарии 0Нравится 1
Рассказ об украинских и русских традициях празднования Рождества.
Резьба по дереву
Просмотров 5.27KКомментарии 0Нравится 2
Рассказ о мастере резьбы по дереву - Игоре Ивченко. Показ его работ и достижения, и планы на будущее.
Писанки
Просмотров 5.68KКомментарии 0Нравится 3
Рассказ о традициях написания писанок, о возраждении в Украине искусства - писанкарства. Рассказ о знаках-символах, которыми приняты украшать пасхальные яйца. Различаи между писанками и крашанками.
Гопак
Просмотров 5.10KКомментарии 0Нравится 1
Рассказ о танцевальной гопаке, как закодированном национальном боевом искусстве, которое сегодня уже начинает возрождаться в Одессе под названием «Боевой гопак».