Get the Flash Player to see this content.

Широкі й вузенькі, прямі й витіюваті, довгі й короткі… Вони ведуть нас по цьому життю… Шляхи… На роботу, додому, до інших міст та країн… Рухаючись ними, забуваємо, як швидко плине час… І ось настає мить, коли зупиняєшся і замислюєшся: «А що позаду? Чи той це шлях? А можливо, варто змінити його на інший?»

Шляхи непередбачені. Йдучи зовсім звичайними та непримітними, можна опинитися в незвичайних й дивовижних місцях. Настільки дивовижних, що спершу не віриш навіть своїм очам.

Саме такий куточок сховали своїми густими зеленими гілками дерева села Кулевча. Одразу його й не побачиш. Лише наближаючись, помічаєш, як виростає перед тобою райське місце. Двері його відкриті завжди і для кожного. Потрапляючи до нього, відчуваєш, немов увійшов до раю. Можливо, саме такий він і є?

Незвичайна, спокійна краса заворожує, і важко повірити, що це зроблено людиною. Бачиш, як сучасні дизайнерські новинки, що підібрані зі смаком, у поєднанні з великою любов’ю органічно знайшли своє місце поруч одна одної.

А кожен мандрівник втамує свою спрагу та голод в церковній трапезній. Тут завжди можна випити гарячого чаю та скуштувати печива з медом.

А яке тут повітря! Вдихаючи його, не можеш насолодитися. В ньому уловлюєш солодкі аромати зеленої трави та барвистих квітів, що гріються під теплими сонячними променями. Вони радіють усім гостям, хто завітав до цього куточка Одеської області, даруючи свою красу, чаруючий та запашний дух.

Сьогодні складно уявити, що років 15-20 тому тут було зовсім інакше.

Комментарии закрыты