ОНОВЛЕНА СИСТЕМА ХАРЧУВАННЯ

Дорожче, але корисніше.  Виконком Одеської міськради затвердив нові ставки на харчування в  освітніх закладах. Як розповіла директор департаменту освіти та науки Олена Буйневич, сніданки будуть різноманітніші.

Олена Буйневич, директор департаменту освіти і науки ОМР

Раніше наш сніданок вартував 10 гривень, тепер коштує 17, 50. Меню розташуємо, щоб можна було побачити.  Меню достатньо цікаве, додаються фрукти та овочі

До речі, меню розробили на базі рекомендацій відомого кухаря Євгенія Клопотенко. Обід —  також змінено. Ну а шведські столи на час пандемії у шкільних їдальнях скасували взагалі.  За словами Олени Буйневич, нова система харчування в школах з’явиться вже в квітні.

НОВІ НОРМИ НАКОПИЧЕННЯ ТПВ

Члени міського виконкому одноголосно затвердили норми надання послуг по вивезенню побутового сміття. Як повідомив у ході обговорення даного питання директор департаменту економічного розвитку Сергій Тєтюхін, нові норми знову ж таки зумовлюють незначне підвищення тарифів для населення.

Сергій Тєтюхін, директор департаменту економічного розвитку ОМР

Перш за все тарифи повинні бути комфортними для мешканців нашого міста. У нас найнижчі тарифи, тому тієї частини населення, яку торкнення підвищення плати, у зв’язка уз переглядом норм воно буде дуже незначне. Сьогодні норми зросли десь на 10%…- 17, 10 копійок до 18 гривень 70 копійок

У свою чергу Одеський міський голова підкреслив, що не тільки  вищезгадані, а й житлово-комунальні тарифи в Одесі – найнижчі по всій країні та кожен тариф відповідно обгрутований.

Комментарии закрыты