Урочисте занурення «Капсули часу» відбулось 10-го листопада біля центрального входу одеської дитячої міської поліклініки №6 на Академіка Глушка. Дата відкриття капсули — 2050-й рік, а всередині капсули USB-накопичувач із записаними відеозверненнями жителів Київського району до нащадків. Як розповів головний лікар поліклініки Сергій Горіщак, в разі, якщо через 30 років не буде можливості зчитати відео з флеш-накопичувача, звернення будуть продубльовані на папері і заламіновані.

Для занурення капсули було зроблено спеціальне заглиблення біля входу в поліклініку. І в цілому капсула часу антивандальна, тому повинна зберегтися до моменту відкриття неушкодженою. Свої звернення записали понад 30 жителів району, серед них депутат Одеської міської ради від партії «Доверяй делам» Дмитро Танцюра.

Депутат Одеської обласної ради від партії «Доверяй делам» Світлана Фабрикант підкреслила, що капсула часу також дозволить майбутнім поколінням краще дізнатися про минуле рідного міста. Також Світлана Фабрикант додала: дитяча міська поліклініка №6 — хороший приклад надання сучасних медичних послуг. А реконструкція та оснащення всім необхідним медичних установ Одеси, про що постійно дбає міська влада, — це крок в майбутнє.

Комментарии закрыты