В Одесі пройшов Odessa Dog Fest, і захід відвідав Одеський міський голова Геннадій Труханов. На спортмайданчику біля школи №13 по вулиці Кримській на фестиваль зібрались найвірніші вихованці та їх господарі з 15 великих розплідників. Всього подивитися на собак і їхні виступи зібралися близько тисячі одеситів. Серед них почесним гостем став мер Одеси, який, про що дізналися наші кореспонденти, — кожен день починає з прогулянки з собакою.

Організатором виступило районне відділення Кінологічної спілки України Суворовський, також найактивнішу участь в організації заходу прийняли депутати Одеської міської ради — теж господарі собак.

Насправді перед журі задача була, на наш погляд, ще складніша, ніж на виставці. Ну, як обрати найвеселішу серед цих красунь? А як обрати найспритнішу? А найслухнянішу чи найсильнішу? Саме розмаїття цих улюбленців різного розміру, окрасу, темпераменту, представлених в одному місці, і стало знахідкою фестивалю. Усі, від мала до велика, і глядачі, і самі пухнасті учасники з захопленням дивились один на одного: нічого собі, які ми різні!

За словами Геннадія Труханова, який із задоволенням дивився на виступи одеситів і їх слухняних вихованців, одне із завдань фестивалю — підняти тему відповідального собаківництва, прибирання за своїми вихованцями і дотримання норм вигулу. «В Одесі, в кожному районі, є вже велика кількість майданчиків для вигулу, де можна відпустити собаку гуляти або займатися з нею спортом», — наголосив Одеський міський голова. Додамо, в рамках фестивалю відбулись показові виступи по кінологічному фрістайлу, дог фрізбі, дог пуллеру, хендлінгу і грумингу. Задоволеними залишились всі. Це перший недільний одеський фестиваль подібного формату. Сподіваємося разом з організаторами на його продовження.

Комментарии закрыты