У виставковій залі Одеського відділення Національної спілки художників України відкрилась виставка художниці, кандидата мистецтвознавства Ганни Носенко. Автор працює в техниці олійного живопису. В експозиції, яка має назву «Мости крізь небо», представлені  мальовничі пейзажі нашої рідної країни та міст і містечок, де художниця побувала в своїх мандрівках. На вернісажі побували наші кореспонденти.

Мости з дерева та каміння між двома берегами, що скорочують шлях. І мости невидимі, між душами людей. Міст, за думкою художника, мистецтвознавця Ганни Косенко, — це місце, яке дає можливість опинитись між небом і небом.  «Мости крізь небо»- так автор і назвала свою персональну виставку, що відкрилась у виставковій залі Одеського відділення Національної спілки художників України.

Ганна Носенко, художник

В експозиції  представлені роботи, починаючи з 13 року і до сьогодення. Це краєвиди рідної України зокрема  Закарпаття, та замальовки з подорожей. Художниця дуже любить Париж, тому частина робіт – це зворушливі картинки міста, куди хочеться повернутися знову  і знову. Автор працює в традиційному олійному живопису, але експериментує з фактурою та кольором.

 Анатолій Горбенко, народний художник України

Ганна Носенко, художник

Ганна Носенко – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва одеського педина. Саме цей інститут вона закінчила свого часу і тут захистила дисертацію.  Ганна- автор більш ніж 100 наукових робіт з історії та теорії образотворчого мистецтва. Займається дослідженням творчості художників Одеси у контексті світового мистецтва. Іі науковий керівник – доктор мистецтвознавства, професор Ольга Тарасенко відзначила, що кожен художник виконує свою місію і щасливий з того.

 Ольга Тарасенко, мистецтвознавець

Ганна Носенко – активна учасниця міжнародних, всеукраїнських та регіональних виставок. Її роботи знаходяться в музеях та приватних зібраннях України та зарубіжжя. 35 пейзажів художниці, через які автор намагається проложити мости між душами людей  можна побачити у виставковій залі Одеського відділення Національної спілки художників України до 31 липня.

Комментарии закрыты