7 березня у виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею відкрилась виставка «Намалюю я коня…» . Випускники та викладачі Художньо-графічного факультету пед університету імені К. Д. Ушинського та одеські художники в притаманній їм стилістиці шукали нестандартний візуальний образ коня, що з цього вийшло — знають наші кореспонденти.
Головна ідея виставкового проекту, що відкрився в Одеському історико-краэзнавчому музеї – запропонувати кожному з учасників за допомогою притаманної їм власної образотворчої мови та стилістики, думкам та відчуттям знайти візуальний образ на тему Коня. При цьому не намагаючись відтворити стандартні образи цієї граціозної тварини.
Юрій Слюсар, заст. директору музею
человеческую цивилизацию обусловили 4 представителя животного мира: собака, кошка, дельфиин и конь. Содружество человека с ними и обеспечивает жизнь. Если ми говорим о конях,мі во власти коней. Ми даже технику измеряем в лошадиних силах.ЗК: Кінь – це, дійсно, потужна, сильна символіка. Вона є в стародавній кераміці, вишивці. На виставці одеські художники представили свої візуальні роздуми на тему Коня.
Лариса Дем’янішина, заслужений художник України
кінь- це символ світлої енергії і це спогад про дитинство. Асоціації у нас кінь дуже різні викликає
У виставковому проекті «Намалюю я коня…» представлений живопис, батик, в якому гармонічно перетинаються зовсім різні голоси, кожний зі своєю яскравою особливістю. Тому, ця виставка одночасно й цікавий зріз, своєрідна моментальна фіксація тих процесів, які відбуваються в сучасному образотворчому мистецтві Одеси. Порівняти зовсім різні стилі й підходи, техніки й засоби показу того, для чого зазвичай не вистачає слів, і тільки візуальний образ в стані передати нюанси почуттів та думок, можна до 25 березня у виставковій залі Одеського історико-краэзнавчого музею.