Актер Одесского академического украинского музыкально-драматического театру имени Василька, народный артист Украины Анатолий Дриженко в марте празднует свой юбилей! Ему исполняется 70 лет.

Прекрасный актер, любимый телеведущий, хороший друг и просто замечательный человек… В этом году народный артист Украины, актер, Одесского академического украинского музыкально-драматического театру имени Василько Анатолий Дриженко празднует 70-летие. Столько ролей сыграно, столько образов пережито, и время не берет свое… 

Анатолий Дриженко, народный артист Украины

Секрет успішної діяльності актора полягає очевидно у тому, що по-перше, актор повинен мати талант, тому що на актора ніде не навчишся

А талант дается от Бога. Однако, профессионализм Анатолия Дриженко и правильный (а что главное – индивидуальный) подход к работе – все это приходит со временем, отрабатывается в течение всей творческой жизни .

Константин Пивоваров, заслуженный деятель искусств Украины

Я не переконаний, що це вийшло за рахунок того, що він працює над своїм голосом, своїми здібностями. У нього – Божий дар. І це щастя з ним працювати, тому що від нього йде аура, аура добра 18:00 СКЛЕЙКА18:10 Отакий він на сцені, і точно такий він у житті

И за кулисами он всегда уверен, открыт, честен, а, главное, – искренний. Анатолий Николаевич вспоминает студенческие годы в Киеве и с благодарностью называет наставниками почти каждого, кто так или иначе повлиял на его творческую карьеру. Своими учителями актер называет практически всех работников Одесского академического украинского музыкально драматического театра. И до сих пор помнит их постановки.

Анатолий Дриженко, народный артист Украины

Коли я прийшов в театр… Ось тут були портрети, сидів Юрій Іванович Божик. От я запам’ятав на все життя. Він казав: «Толя, ти працюй. Ти не чекай ні звань, нічого… Ти просто працюй! І в тебе все вийде». І треба було працювати. Дуже багато працювати.

Работать, работать и еще раз работать… Добросовестно, честно, преданно, и, зачастую, не только для себя. Зритель для актера – и критик, и партнер. А заслужить зрительское доверие, многолетию симпатию удается лишь лучшим. Популярностью Анатолий Николаевич пользуется как среди почитателей в зале, так и среди своих коллег. И не удивительно — он отдал сцене Одесского академического украинского музыкально-драматического театра имени Василько свыше 45 лет.

Александр Станкевич, артист

Він користується великою повагою серед молоді, бо він знаходить мову як і з старшим поколінням, він так само вільно спілкується з молодим. З ним нема такого бар’єру. Тобто є такий бар’єр, що він уже народний артист, поважна людина, а ми десь тут. Але все-одно він сам більше йде на контакт. Він людина дуже така весела, від нього іде позитив. В наш час рідко зустрічаються люди з таким позитивним настроєм.

Телезрители знают Анатолия Дриженко как замечательного телеведущего – деда Панаса. Вот уже пятий год он каждый вечер рассказывает сказки для детей. И, что чрезвычайно поражает, – каждый раз Анатолий Николаевич читает новую сказку: так же эмоционально, так же захватывающе. Свою энергичность актер объясняет просто.

Анатолий Дриженко, народный артист Украины

Я дуже люблю дітей. Я все життя граю Діда Мороза… Із інституту починаючи і до сих пір я з дітьми

Казок багато. Я вже понад 4 роки працюю. А казок море. І я дійсно готуюсь… Мені кажуть, а чо го ти не візьмеш і просто прочитаєш тай усе. Я не можу проситати Я сиджу і запам’ятовую і майже дослівно, але своїми словами звичайно. Але я все це переварюю в собі і запамятовую. Та ще ж треба і показать, яка та Баба Яга, який там Змій Горинич… Дітям це цікаво

На творчій стезі Анатолія Дриженка було все: як перемоги, так і поразки. Проте, головне — навчитись приймати різні сюрпризи долі.

Анатолий Дриженко, народный артист Украины

Життя просто треба любити. Треба любити всіх своїх ближніх. В мене одна єдина дружина… і я її любив і люблю, дочка, внучка. Якось так у мене сімя склалась.Я думаю, що треба мати доброту і нікому не заздрити. І працювати і все.І все буде добре

І донька, і онука Анатолія Дриженка вирішили йти по його стопам.  Другою сімєю для народного арстита стали актори Одеського академічного українського музично-драматичного театру імені Василько. В театрі його знають як батька,  як дідуся, як чоловіка… І не лише за ролями у театральних постановках. У кожного для ювіляра свої слова-привітання:

Константин Пивоваров, заслуженный деятель искусств Украины

Мені здається, що це просто для театрів,  і для колективу нашого – це величезна радість працювати з ним і спілкуватись. І найголовніше, що мені подобається, що його талант використовується, що він потрібен, його люблять і він визнаний.

Ирина Черкасская, заслуженная артистка Украины

Я побажала б йому перше – це здоровя, тому що коли є здоровя, то є все. І потім я б побажала йому ще багато ролей, тому що він в такій формі чудовій, що може грати не одного Народного Малахія, а багато. Я бажаю щастя, здоровя, ще багато творчих успіхів

Игорь Равицкий, народный артист Украины, художественный руководитель Одесского академического музыкально-драматического украинского театра им. В. Василько)

Я весь час дивуюсь звідки у нього знаходиться ця творча енергія, сила, фантазія і бажання грати і грати. Я хочу побажати любому другу, любому колезі залишатись таким який він є і побажати велику кільк цікавих своєрідних робіт на які він заслуговує.

Александр Станкевич, артист

Я б побажав би йому міцного здоровя, багато ролей, але таких, щоб і можна було б відпочити, цікавих творчих робіт.  Щоб онуки його любили, щоб сімя була міцна, щоб він лишався таким, який він є зараз.

Мы присоединяемся к приветствиям. И от себя желаем Анатолию Николаевичу новых успехов, творческого воодушевления и многолетия!

Игорь Равицкий, художественный руководитель, народный артист Украины

Комментарии закрыты