Медичні послуги поряд з домом. На одеській Чубаївці по вулиці Юхима Геллера,43 місто відкриває нову амбулаторію сімейної медицини №7 Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Сьогодні і цей мікрорайон Одеси, а саме 6000 його мешканцівможуть отримувати медичні послуги недалеко від свого будинку, — підкреслив на урочистому відкритті Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Для потреб Центру відремонтували і обладнали необхідні приміщення, які раніше належали СОНу. Також в новому медичному закладі буде працювати стаціонарне відділення на 3 ліжка. А в штаті амбулаторії 3 досвідчених сімейних лікаря та 3 медсестри, — зазначила директор Центру первинної медико-санітарної допомоги №3 Олена Колоденко.

За словами ініціатора будівництва амбулаторії №7 депутата Одеської міської ради Олега Бриндака, новий заклад залучить більшість жителів мікрорайону тому, що створений на їх прохання.

Для міста соціальні і медичні питання завжди в пріоритеті, — наголосили присутні на урочистому заході представники Одеського муніципалітету. І побажали співробітникам нового медичного закладу ефективної роботи і всім мешканцям мікрорайону Чубаївка здоров’я.

Комментарии закрыты