Одеський міський голова Геннадій Труханов 22-го вересня урочисто відкрив комунальну установу «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №8» на вулиці Отамана Головатого,99.

Ця установа буде працювати для хлопчиків і дівчаток з особливими освітніми потребами від 2-х до 18-ти років. Для цього тут трудяться 10 фахівців, які в день можуть прийняти від 10-ти до 15-ти дітей. Також тут облаштують дитячий майданчик, на якому малюки зможуть грати, спілкуватися один з одним, розвивати комунікативні навички і вчитися адаптації в соціумі.

Діти і нові, підготовлені містом спеціалісти будуть разом працювати у затишному та яскравому центрі. Приміщення, в якому він створений, було покинутим, але його якісно відремонтували і створили всі умови для занять. Крім того, в новій установі на Пересипу проводиться освітня робота з батьками. На облаштування центру було витрачено трохи менше 2-х мільйонів гривень, тільки частина з яких державна субвенція, а 1,5 мільйони виділено з міського бюджету Одеси. Геннадій Труханов звернув увагу на те, що батькам та дітям тепер буде простіше добиратися на навчання. І, в той же час, маленьким одеситам з особливими освітніми потребами буде цікаво знаходитись в закладі завдяки великій кількості сучасних інтерактивних елементів. Особлива увага до питань інклюзивно-ресурсних закладів сьогодні відрізняє наше місто.

Додамо, що на черзі відкриття 9-го Інклюзивно-ресурсного центру, який Одеська мерія планує найближчим часом зробити на вулиці Махачкалінській.

Комментарии закрыты