Перший дзвоник для першокласників і випускників спеціалізованої школи №117, ліцею «Олімпієць» і дитячого будинку «Перлинка» пролунав 1-го вересня в Зеленому театрі. У подарунок школярам Одеси місто організувало яскравий початок навчального року.

У цей святковий день від імені Одеського міського голови Геннадія Труханова школі №117 вручили сертифікат на обладнання математичного класу — це 4-й такий сертифікат, який був вручений школам Одеси на початку навчального року. А спеціалізована 117-а школа входить в сто кращих математичних шкіл України.

Крім яскравого свята, в якості подарунка до нового навчального року присутні школярі отримали безкоштовні квитки в дельфінарій. Олена Буйневич, директор департаменту освіти та науки Одеської міської ради, підкреслила, що рік буде непростим, проте навчальні заклади до цього підготувалися, і привітала їх з Днем знань.

Одеса сьогоднішніми справами будує завтрашній день. Тому з великою теплотою і радістю від імені Одеського міського голови Геннадія Труханова в Зеленому театрі привітали школярів — сьогоднішніх хлопчиків і дівчаток, а завтра творців Одеси.

Комментарии закрыты