В рамках реалізації проекту-переможця громадського бюджету в Одесі були проведені роботи з благоустрою двору на Маршала Говорова, 5. Приймати одеський дворик, що преобразився, приїхав натхненник «Громадського бюджету» Одеський міський голова Геннадій Труханов. У вітальному слові до мешканців будинку і всіх гостей свята очільник міста зазначив: це потрібний проект відразу для жителів декількох будинків, які знаходяться поруч по вулиці Маршала Говорова — 3, 3А, 4, 5А і 5Б. Мешканці цих багатоповерхівок часто проводять дозвілля у дворі — тепер їх відпочинок буде комфортним та якісним. Для дітей з екологічно безпечних матеріалів зроблені гойдалки, гірка, пісочниця, гумове покриття. Мешканці ОСББ, в свою чергу, гаряче подякували міській владі за те, що вона сприяє розвитку і реалізації таких ініціатив.

За словами громадського помічника в реалізації проекту Ірини Головатюк-Юзефпольської, в облаштованому дворі є місце для проведення дозвілля одеситам різного віку. Самі мешканці навряд чи змогли б реалізувати такий проект, допоміг одеський «Громадський бюджет».

Дивлячись на щасливі обличчя жителів двору і радість дітей, розумієш, що їм дуже подобається те, як змінилося це місце, — зазначила депутат Одеської міської ради Світлана Осауленко.

У жвавому діалозі з мешканцями вулиці Маршала Говорова Одеський міський голова Геннадій Труханов відповів на питання з подальшого благоустрою мікрорайону та міста взагалі. А щодо відкритого нового колоритного одеського дворика підкреслив, що даний дитяче містечко узяте на баланс відповідними службами, які будуть за ним доглядати. І це — частина міської системної роботи по приведенню в порядок одеських дворів.

Комментарии закрыты