В Одеській науковій бібліотеці відбулась презентація книги американського письменника Емре Сенсера «Order and insecurity in Germany and Turkey» (Порядок і Ненадійність у Німеччині та Туреччині). Зустріч з автором організована центром «Вікно в Америку», факультетом міжнародно-правових відносин юридичної академії та при участі депутата Одеської міської ради Олександра Шеремета.

Відомий американський історик, професор Емре Сенсер протягом останніх 15 років займається вивченням проблеми виникнення  та будівництва авторитаризму в Німеччині та Туреччині в 30-ті роки 20 сторіччя. Цілий рік професор веде лекції на факультеті міжнародно-правових відносин юридичної академії. Саме за підтримки факультету в центрі «Вікно в Америку», що діє при науковій бібліотеці,  відбулась перша в Україні презентація книги Емре Сенсера.

Емре Сенсер, професор історії

 it is a comparative history work…

 це робота в порівнянні історії. Люди можуть подумати, що книга про відносини Німеччини та Туреччини. Але це не так. Існує багато дуже добрих книжок на цю тему. Те, що я намагався зробити, це порівняти військову культуру у військовий час.

На зустрічі був присутній депутат Одеської міської ради Олександр Шеремет, який бере активну участь у ряді інтелектуальних програм нашого міста, зокрема, що стосується підтримки науки та літератури. За думкою депутата, книга має велике значення для сучасності.

Олександр Шеремет, депутат ОМР

 это опыт, который мы можем перенять у людей, которые изучают процесс с научной точки зрения и  практической. Необходимо пользоваться теми знаниями, которые дает человек, который полностью поглощен этой проблематикой.

Як відзначив Олександр Шеремет, питання глобалізації, об’єднання країн світу для вирішення різних проблем, в тому числі і військових стоять на порядку денному.

Книга американського історика Емре Сенсера видана двома мовами: англійською та турецькою.

Комментарии закрыты