У школі №1 на Михайлівській площі для жителів мікрорайонів Молдаванка і Бугаївка пройшла презентація проекту поліції по затриманню наркозакладчиків спільно з населенням. Для оперативної взаємодії з правоохоронцями створений спеціальній канал Telegram Drug Hunters Odessa. Тобто замість того, щоб звертатися на спецлінію «102» і повідомляти про підозрілих людей, потрібно, по можливості, сфотографувати порушника, запам’ятати його прикмети і його транспорт, якщо він є. Потім ці дані разом з адресою, де відбулося правопорушення, необхідно повідомити адміністратору каналу. Екіпаж патрульних повинен прибути на місце інциденту протягом 3-5 хвилин. При цьому дані людини, яка повідомила про порушення, не оприлюднюються. Представник тактико-оперативного спецпідрозділу патрульної поліції роз’яснив, як правильно діяти в разі виявлення підозрілої людини на вулицях міста.

Усім присутнім також роздали QR-коди доступу до каналу, якими можна поділитися з рідними, друзями і сусідами. За словами депутата міської ради Олександра Іваницького, поки цей проект масово впроваджується для жителів Молдаванки і Бугаївки. Найближчим часом до даної ініціативи зможуть приєднатися всі одесити.

Подібні інформаційні зустрічі пройдуть по всіх районах, підкреслив депутат Одеської міської ради Олег Бриндак, — для того, щоб навчити населення правильно використовувати ресурс.

Присутні на зустрічі з жителями Одеси депутати Одеської міської ради сказали: все необхідне для ефективної реалізації проекту вже є, обладнання, фахівці, автомобілі. А міська влада, в свою чергу, буде допомагати проекту в рамках програми «Безпечне місто».

Комментарии закрыты