В Одесі стартували змагання на Кубок першої міської шкільної футбольної ліги. Урочиста церемонія відкриття відбулася 14-го жовтня на стадіоні «Спартак». Почесними гостями стали зіркові гравці та тренери «Чорноморця» Семен Альтман, Володимир Кірєєв, Віктор Зубков, Олексій Гай.

«Зараз задіяні 4 ігрових майданчики, — розповів член виконкому Одеської обласної футбольної асоціації Сергій Галюза, — а надалі плануємо значно розширитися».

Дмитро та Іван, юні учасники змагань з ДЮСШ №11, впевнені в хороших результатах і не сумніваються, що в майбутньому перевершать сьогоднішніх кумирів.

«Футбол — наймасовіший вид спорту, який люблять всі одесити, і діти в тому числі, — зазначив на відкритті шкільної футбольної ліги віце-мер Павло Вугельман. — Так що ця ліга цілком може стати колискою, де народяться нові зірки одеського та українського футболу. І можливим це стало завдяки підтримці Одеського міського голови Геннадія Труханова».

Якщо за перший Кубок міської шкільної футбольної ліги змагаються команди спортивних шкіл Одеси, то в подальшому будуть залучатися і команди звичайних загальноосвітніх шкіл, — розповів голова Приморської райадміністрації Марат Корольов.

Голова депутатської комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму Олег Етнарович розповів, що в Одесі вже 10 років працює ліга з регбі, 3 роки — баскетбольна. І ось нарешті створена шкільна футбольна ліга — новий крок у розвитку масового спорту.

Комментарии закрыты