До 100-річчя дипломатичних відносин України і Грузії в бібліотеці ім. Багрицького відкрилась фотовиставка «Невідома Кахетія або таємничий та недоступний ТушЕті!» Тушеті – це регіон Грузії з унікальними селами, ландшафтом, тваринним і рослинним світом!» . Краса природи, людей і легенди цього особливого району Кахетії відображені на фотографіях  одеського автора Лілії Гричулевич.Тушеті – це мальовнича і важкодоступна частина Грузії. За радянських часів існувало вертолітне сполучення, показане у фільмі «Міміно». Саме ця стрічка зробила гірські тушетські села відомими на всю країну. В 1975 році була побудована автотраса, але через складність перевалу Абано (2926 м), вона працює тільки з липня по вересень. Весь інший час регіон Тушеті відрізаний від зовнішнього світу.
Лілія Гричулевич, фотограф
я дуже багато подорожую по Грузії. Майже всю побачила. І коли мене питають що найбільше подобається. Я називаю райони. Мені кажуть: Якщо ти не бувала в Тушеті, вона займе перше місце серед вражень позитивних
ЗК: Фотограф Лілія Гричулевич побувала в цьому особливому регіоні Грузії і зафіксувала своєю камерою красу альпійських лугів, високі гори, вкриті білими шапками снігу, покинуті села, унікальність народних традицій населення.
Лілія Гричулевич, фотограф
дійсно це той регіон, який незабутній,несхожий на інші, близький до душі, тому що там природа нетронута людиною. Там немає електроліній, гарних доріг, але там є єднання з природою, відчуття свободи, як рай на землі.
На виставці з нагоди 100-річчя дипломатичних відносин України і Грузії в бібліотеці ім. Багрицького представлено більше 50 фотографій, які відображають всю різноманітність і цікавість таємничої і недоступної Тушеті. На відкритті експозиції була присутня грузинська делегація на чолі з консулом Грузії в Одесі Торніке Берекащвілі.
Торніке Берекашвілі, консул Грузії в Одесі
Рады всегда вместе собираться. Грузия и Украина дружественные страны. Сегодняшний день подтверждение этому. Тут так прекрасно показано.Сам не насмотрелся. Спасибо за все, что вы нас всегда поддерживаете.

Гостей вернісажу «Невідома Кахетія або таємничий та недоступний ТушЕті!» , серед яких було чимало курсантів інституту військово-морських сил, привітав міні-виступ гурту «Козацьке коло». Лунали українські та грузинські народні пісні.

Комментарии закрыты