1 серпня православні одесити молитовно вшанували пам’ять преподобного Серафима Саровського чудотворця, великого молитовника та заступника усіх віруючих перед Божим престол. Молитовне уславлення якого назавжди було закарбоване у календар шанованих святих Української Православної Церкви. Більше детальніше дивиться у наступному сюжеті.

Серед усієї яскравої духовної палітри історії Старого Завіту особливо яскраво виділяється пророче служіння Богу, адже саме старозавітним пророкам довелося пройти крізь велику кількість випробувань на стійкість власної віри, переживаючи моторшні часи відпадіння від Бога та ухилення в ідолослужіння усієї нації. 2-го серпня одесити молитовно вшанували пам’ять одного із найвеличних пророків стародавньої християнської історії Іллі, якого також іменують старозавітнім Предтечею Христа. Подробиці розповідає наш кореспондент.

Вона стала Апостолом для Апостолів, Благовісницею для благовісників. Вона перша у Всесвіті виголосила звістку про те, що Христос Воскрес. 4 серпня Православна Церква згадує одну з найвідоміших жінок в євангельській історії, мироносицю — рівноапоcтольну Марію Магдалину.

5 серпня православна Одещина молитовно вшанувала Пресвяту Богородицю у Її чудотворному Почаївському образі. З нагоди святкового торжества у Свято – Успенському кафедральному соборі міста була звершена божественна літургія, яку очолив вікарій Одеської єпархії Високопреосвященнійший архієпископ Овідіопольський Аркадій у співлусжінні Високопреосвященнійшого архієпископа Южненського Діодора, Преосвященнійшого єпископа Арцизького Віктора та численного міського духовенства. На святі побували наші кореспонденти.

Любов – це великий дарунок від Бога грішному людству, який кожна людина по-своєму вміє висловлювати. Хтось її виражає в мистецтві, літературі, вихованні дітей та в інших галузях життєдіяльності. Але є такі люди які заради любові до рідних були готові відати своє життя. 6 серпня Православна Церква установила день молитовної пам’яті святих благовірних князів Бориса та Гліба які добровільно віддали життя, не осмілившись підняти руки на власного брата у боротьбі за владу, за що були жорстокі їм убиті. Далі розповідає наш кореспондент.

Дива трапляються. Підтвердженням цього є історія песика Шанса, якого ще у квітні знайшли без двох задніх лап поруч із залізничною колією волонтери громадської організації Animal-SOS-Odessa. Багато небайдужих людей допомагали собаці вилікуватися, адаптуватися та знайти люблячих власників. Зараз у Шанса є дім. Подробиці хепі-енду — далі у сюжеті.

Комментарии закрыты