На вулиці Армійській почалися роботи зі створення нового упорядкованого скверу. Зелена зона буде знаходитись між житловими будинками і Європейським ліцеєм. З концепцією нового скверу детально ознайомився Одеський міський голова Геннадій Труханов.

За його словами, ця територія була дуже затребувана у забудовників, які хотіли звести чергову багатоповерхівку. Але небайдужі місцеві жителі звернулися до Одеської міської ради з проханням допомогти відстояти цю зону від забудови. Після зустрічі з представниками ОСББ було прийнято рішення на даному місці створити сквер, оскільки в цьому районі гостро не вистачає зелених насаджень. Дикоростучий чагарник приберуть, а реліктові дерева, які ростуть на цій території, будуть облагороджені і збережені. Створення скверу буде проводитися як за рахунок бюджету, так і за рахунок залучених коштів.

Місцеві жителі також попросили прокласти доріжку до Європейського ліцею, щоб дітям не доводилося ходити на навчання через вулиці зі жвавим рухом.

Крім доріжки Одеський міський голова Геннадій Труханов дав доручення розглянути можливість додаткового входу до ліцею, який в цілях безпеки буде відкриватися тільки на час занять.

Комментарии закрыты