Мої вітання. Понеділок, 10 вересня. Як завжди о цій порі з вами Вісті Одеса флеш.

Міненерго: в опалювальному сезоні проблем не буде

Ніяких  проблем з опалювальним сезоном не буде. Про це в ефірі одного з центральних телеканалів заявив міністр енергетики та вугільної промисловості  Ігор Насалик, передає урядовий портал. За його словами,  накопичення палива здійснюється за графіком, затвердженим Кабміном в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду. Ігор Насалик додав, що для такої впевненості є  ціла низка підстав. Зокрема, в Україні значно збільшено обсяг виробництва електроенергії – на величину, еквівалентну півмільйона тонн вугілля. Також Міністр зазначив, що база теплової генерації у два рази перевищує потреби України. Крім того, на складах накопичено 1,7 млн тонн вугілля. Ще 0,5 млн тонн зафрахтовано в рамках диверсифікації поставок вугілля в Україну.

В мерії розповіли про те, як правильно підготуватись до опалювального сезону

пільги, дотації, субсидії …. В україні діє кілька видів допомоги громадянам країни: на державному і на муніципальному рівні. Про те хто і яку допомогу може отримувати, а також як оформити доркументи і не запізнитись з їх оформленням в ході апаратної наради в одеській міській раді розповіла директор департаменту соціальної політики Олена Китайська. Детальніше — далі.

Міський бюджет: місячний план доходів

У вересні місячний план доходів міського бюджету виконано на 107%. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, доходи мерії зросли в 1,5 рази. Про це на апаратній нараді повідомила Світлана Бедрега, директор департаменту фінансів. За словами чиновниці, за 9 місяців поточного року до міського бюджету надійшло 3,2 млрд грн, не враховуючи субвенцій на освіту і медицину з державної скарбниці. У числі іншого, 35 млн грн отримано як відсотки за депозитом в розмірі 300 млн грн, який мерія розмістила в «Ощадбанку» і «Укргазбанку». Бедрега зазначила, що всі статті міських витрат фінансуються в повному обсязі, заборгованостей немає. До бюджету розвитку Одеси з початку року надійшло 171 млн грн.

Пантелеймонівську очистять від стихійної торгівлі

Співробітники департаменту торгівлі спільно з поліцією очистили вулицю Пантелеймонівську від стихійної торгівлі. Про це на апаратній нараді в мерії розповів глава відомства Сергій Машьянов. Таким же чином планується звільнити Новощепний ряд. Чиновник повідомив, що вже ведуться переговори з адміністрацією ринку «Привоз» про надання торгових місць вигнаним підприємцям. Нагадаємо, за останні два роки в Одесі демонтували третину всіх МАФів. Були впорядковані торгові площі на Старосінної площі і 6-ї станції Фонтану. На черзі — реорганізація торгівлі на площі Деревянка і вулиці Академіка Філатова.

Мерія оголосила тендер на знесення 225 дерев

Мерія оголосила тендер на знесення 225 дерев. Про це стало відомо в ході апаратної наради. Представник КП «Міськзелентрест» запевнив, що мова йде не тільки про вирубку, а й про корчування пнів і висадку на тому ж місці нових дерев. Відзначимо, що в останні роки на вулицях і в парках міста стрімко зростає число сухостою Це пов’язано з тим, що більшість дерев в Одесі було висаджено з кінця 50-х — по початок 70-х років. В акацій нормальна тривалість життя в міських умовах становить 50 років, так що вони масово підходять до цього терміну. Платани і каштани більш довговічні, але вони часто хворіють. Багато сухих платанів з’явилося уздовж Адміральського проспекту, частину вже знесли. Відзначимо, що в Одесі тільки уздовж вулиць загальноміського та районного значення висаджені близько 50 тисяч дерев. Щороку потрібно оновлювати кілька тисяч з них.

В Одесі квартирні крадії намагалися втекти на велосипедах

З місця злочину на викрадених велосипедах намагалися втекти двоє зловмисників. Окрім двохколесного транспорту з квартири на Варненській вони викрали ноутбук, одяг, рюкзак, мобільні телефони, пневматичні гвинтівки, гроші та інші речі. Подільники скоїли крадіжку майна на суму понад 60 тисяч гривень, зазіхнули навіть на шкарпетки і нижню білизну, повідомляє прес-служба обласної поліції. Після повідомлення про крадіжку, правоохоронці почали пошук у приватному секторі. Та помітили схожих за описом чоловіків на велосипедах на вулиці Левітана. На вимогу зупинитися ті почали втікати, однак далеко не поїхали.

Оновлений СК «Одеса» прийняв першу гру

Одеський баскетбольний клуб «БІПА» 7 жовтня проводив свій перший домашній матч в цьому сезоні. Такою подією ознаменувалося відкриття головної баскетбольної арени міста — оновленого ігрового залу СК «Одеса». Масштабна реконструкція універсального спортивного комплексу «Одеса», який раніше носив назву «Краян», тривала з 29 липня. Загальна місткість тепер становить 1300 глядачів. Арена буде призначена для баскетболу і, можливо, волейболу. Зал і безпосередньо баскетбольний майданчик повністю відповідають міжнародним стандартам. Важливо відзначити, що тут будуть проходити не тільки домашні матчі Суперліги легендарного одеського баскетбольного клубу «БІПА», але і ігри міжнародного рівня. Так, 19 листопада тут відбудеться матч відбіркового циклу Євробаскету серед жінок Україна — Німеччина.

Наразі у мене все. Ми продовжуємо слідкувати за подіями в місті. Свіжі новини – у наступних випусках. До зустрічі.

Комментарии закрыты