Екев — тижнева глава Тори

За єврейським календарем зовсім скоро настане місяць Елул, який передує святу Рош аШана. Цей період кожен релігійний іудей вважає часом аналізу, глибокого вникання в себе для того, аби розібратись, з чого саме ми складаємось, з чого ми зроблені, що є зайвого та непотрібного, а на чому, навпаки, слід поставити акцент. Саме цьому і навчає тижнева глава Тори Екев.

Новий маяк: здача житлового комплексу

10 серпня в переддень дня будівельника, більше сотні одеситів стали володарями довгоочікуваних квартир в житловому комплексі «Новий маяк». Привітав мешканців з новосіллям і міський голова Геннадій Труханов.

Бізнес-Одеса: підприємці будь-якого віку

Отримавши право на проведення Чемпіонату Світу з підприємництва серед молоді, Україна на кілька днів стане центром світового ділового співтовариства. І саме Одеса була обрана містом проведення World Cup SAGE 2017. З чого розпочався чемпіонат і що планують організатори — дивіться далі в сюжеті.

Спортивна Одеса: нове місце для тренувань

Спортивному місту і його майбутнім чемпіонам — нові місця для тренувань. Так в Суворовскьому районі відкрили новий стадіон школи №73. Що змінилось і який масштаб нового спортивного комплексу — дізнаємось далі.

Комментарии закрыты