Ранкове засідання Ради: нардепи окупували трибуну

Ранкове засідання парламенту, заплановане на 15 березня, закрилося після кількох хвилин роботи. Народні депутати з трьох фракцій окупували трибуну Верховної Ради, протестуючи проти дій нардепа Володимира Парасюка у Слов’янську. Зокрема, виступаючи з трибуни Ради, нардеп Юрій Береза заявив про неприпустимість застосування сили нардепом Парасюком до поліцейських. Після виступу нардепа віце-спікер Оксана Сироїд закрила засідання парламенту. Вона наголосила, що розцінила як захоплення парламентської зали і трибуни ситуацію, коли до сесійної зали увійшли люди в камуфляжній формі і попрямували до трибуни.

Засідання РНБО: питання енергетичної блокади

Тим часом, на екстренному засіданні РНБО було прийнято рішення про припинення торгівлі з ОРДЛО. Згідно з рішенням Радбезу, торгівлю відновлять лише тоді, коли терористи повернуть всі українські підприємства, які потрапили під так звану «націоналізацію». Разом з тим, Президент Петро Поршенко заявив — учасники блокади Донбасу, зокрема й члени партій «Самопоміч» та «Батьківщина», повинні нести відповідальність за економічні втрати держави в результаті блокади. Він висловив сподівання, що завтра уряд проаналізує всі економічні аспекти щодо ситуації з блокадою Донбасу. Зокрема, вони повинні будуть надати інформацію стосовно того, наскільки через блокаду постраждало економічне зростання держави та скільки грошей втратив держбюджет. Понад те, за його словами, слід забезпечити перевірку сертифікатів походження товарів, відповідність їх нормам СОТ при імпорті товарів.

Ремонт фасадів: історичні маршрути міста

В рамках програми «Номінування історичної спадщини Одеси до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО» за 2017-2018 роки, мерія виділила 7,38 млн гривень на ремонт фасадів у Воронцовському провулку і на Тираспольській площі. Зараз, перед початком туристичного сезону, місто ставить перед собою важливе завдання відремонтувати фасади і привести в порядок маршрути історичної частини Одеси. Також, в мерії говорять про необхідність виділення додаткових коштів на ремонт Будинку Русова і будівель на Дерибасівській.

Презентація книги з історіілександро-Невська церква Новоросійського університету

В Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Грушевського відбулась презентація книги «Олександро-Невська церква Новоросійського університету: історія, персоналії, документи».  Автор книги — доцент кафедри українознавства, історико-правових та мовних дисциплін Одеського національного морського університету Валерій Левченко.

Комментарии закрыты