Вибори у парламент: курс фунта стерлінгів

Заява прем’єр-міністра Великобританії Терези Мей про проведення дострокових парламентських виборів у країні призвела до поліпшення оцінок аналітиків щодо курсу фунта стерлінгів. Про це повідомляє «The Guardian». Як зазначається, експерти «Deutsche Bank» впевнені, що ці вибори радикально змінять стан фунта. Раніше банк дуже песимістично ставився до курсу британської валюти — і навіть чекав у минулому місяці, що вона падатиме і далі. Але аналітики німецького банку відмовилися від такого прогнозу після заяви Мей. Нагадаємо, прем’єр-міністр Великобританії оголосила про проведення дострокових парламентських виборів 8 червня — аби дістатися тієї єдності у парламенті, яка сьогодні необхідна країні.

Виступ Президента України у Королівському інституті міжнародних відносин

Президент Петро Порошенко наголошує, що Росія не виконує взяті на себе зобов’язання в рамках Мінського процесу – немає ефективного припинення вогню та звільнення заручників і незаконно затриманих осіб, немає доступу для міжнародних гуманітарних організацій. В той же час РФ продовжує посилати війська, важку зброю і боєприпаси в Україну, перетворювати Крим на найбільшу військову базу в світі. Про це глава української держави заявив, перебуваючи з візитом у Британії. Глава держави процитував слова Маргарет Тетчер: «Війна викликана не накопиченням зброї. Війни виникають, коли агресор вважає, що він може досягти своїх цілей за прийнятною ціною».

Перевірка в Одесі: поліція під контролем

В Одесі підбили підсумки перевірки всеукраїнської кампанії «Поліція під контролем», яка здійснювалася з березня 2017 року. Основна мета — перевірити як працює поліція, надати відповідні рекомендації та перевірити, як правоохоронці на них реагують. Головним напрямком цих рекомендацій є поліпшення сервісної функції поліції, рівня довіри з боку громадян, і, звичайно, боротьба з порушеннями правоохоронців. Про перші результати перевірки одеських поліцейських розповіли в прес-центрі «Одесит».

Вечір відкритих дверей: в ОНАХТ готують лідерів

14 квітня в Одеській національній академії харчових технологій відбувся Вечір відкритих дверей. Цього разу зустріч з майбутніми студентами пройшла в одному з 4-х інститутів академії — в Інституті Холода, кріотехнологій і екоенергетики імені МартинОвського. Абітурієнти зустрілися з ректором Харчової академії і директорами усіх 4-х її інститутів, з викладачами, випускниками та студентами ВНЗ, побували в навчальних аудиторіях і лабораторіях. А також, так як прийшли в гості до харчовиків, то були гостинно зустрінуті солодощами і чаєм. Наступну зустріч організатори обіцяють 20 травня.

Комментарии закрыты