Ядерна зброя Північної Кореї

Північна Корея домоглася явного прогресу в розробці ядерної зброї, а за останні роки КНДР вдвічі збільшила розмір підприємств зі збагачення урану. Про це повідомив глава Міжнародного агентства з атомної енергії Юкія Амано. «В даний момент ситуація дуже погана. У нас немає приводів для оптимізму. Країна вступила в нову фазу. Всі дані вказують на те, що північнокорейці домоглися прогресу, як вони і оголошували раніше», — розповів він. За словами Амано, Північна Корея в даний час активно збільшує свою здатність створювати ядерну зброю, діючи в двох напрямках: виробництво плутонію і збагачення урану. У свою чергу, Японія вже провела перші цивільні навчання з евакуації населення в разі можливого ракетного удару з боку Північної Кореї. Адміністрація Дональда Трампа розглядає можливість введення широкомасштабних економічних санкцій, які повинні відрізати Північну Корею від світової фінансової системи.

Можливість самостійно відшукати загублений паспорт

Новий сервіс запущено на сайті Міністерства внутрішніх справ України. Як повідомляє прес-служба відомства, тепер викрадений або втрачений паспорт можна буде відшукати самостійно: для цього лише знадобиться серія та номер документа. Робота проводиться і з ID-картками, які з листопада 2016-го почали видавати з 14 років і замість старих паспортів. Цього року планується усунення всіх недоліків у системі видачі таких документів замість традиційних. Державною міграційною службою очікується, що більшість громадян України матиме ID-картки зі спеціальним електронним чіпом, дані яких вносять у єдиний демографічний реєстр. Але паперові паспорти продовжать діяти і далі.

Новий набір до патрульної поліції

Патрульна поліція оголошує новий набір до своїх лав. З 20 березня по 18 квітня в Одесі пройде додатковий набір у патрульну поліцію міста. Командування впевнене, що набір співробітників поліпшить безпеку в місті. Процедура відбору кандидатів буде проходити в кілька етапів. Для початку всім бажаючим необхідно оформити заявку, розміщену на сайті департаменту Патрульної поліції. Далі в Миколаєві кандидати повинні будуть пройти спеціальне тестування, яке передбачає знання Конституції України, а також Закону «Про поліцію».

Вечір відкритих дверей. ОНАХТ зустрічає абітурієнтів

Одеська національна академія харчових технологій відзначає в 2017 році своє 115-річчя, перебуваючи на новому етапі розвитку. 11 факультетів у складі 4-х інститутів пропонують ступінчастий принцип вищої освіти, від молодшого спеціаліста до бакалавра, спеціаліста, магістра, кандидата та доктора наук. Не стандартно, а так, як прийнято в зарубіжних ВНЗ, зустріла ОНАХТ своїх майбутніх абітурієнтів на Вечорі відкритих дверей. 17 березня в академії побувала і наш кореспондент.

Комментарии закрыты