Україна-Баварія: зустріч прем’єр-міністрів

Цивілізований світ має об’єднатися навколо захисту європейських цінностей і поваги до міжнародного права. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Прем’єр-міністром Баварії Горстом Зеєгофером 25 травня. Гройсман зазначив, що крім військової, Російська Федерація розв’язала проти України також економічну, енергетичну та інформаційну агресію. У цьому контексті він підкреслив, що санкції, «введені як покарання за неповагу до міжнародного права, анексію, вторгнення у суверенну державу», можуть бути зняті лише як винагорода за виконання Мінських домовленостей та відмову Росії від здійснення агресії.


Мер Одеси провів зустріч з представниками ЮНІСЕФ в Україні

Мер Одеси Геннадій Труханов провів зустріч з представниками ЮНІСЕФ в Україні. Сторони обговорили план спільної роботи і можливості виділення грантових коштів на реалізацію різних соціальних проектів в регіоні, в тому числі і в питанні роботи над створенням зони, комфортної для сім’ї, молоді та дітей. Глава представництва ЮНІСЕФ в Україні зазначила, що в Одесі дуже багато програм і починань в цьому напрямку. Однак, за її словами, є ще місце спільній роботі в галузі соціального захисту. Крім того, в ході зустрічі глава представництва ЮНІСЕФ в Україні підтвердила готовність ЮНІСЕФ надавати підтримку в реалізації пілотного проекту «Створення єдиного центру соціальних послуг», а також реалізацію на його основі інших соціальних проектів.

Золотий Берег: інвестори мітингують

23 травня інвЕстори колишнього житлового комплексу «Золотий берег» — нині ЖК «Аквамарин» прийшли на зустріч із заступником прокуратура області, з проханням не допустити арешту їхнього будинку, який розташований на 16 станції Великого Фонтану. На думку вкладників, бажання призупинити будівництво через неможливість розрахуватися з кредитами в банках, виникло у десятка недобросовісних вкладників. Подробиці — далі в сюжеті.

Зустріч у мерії: інвестори недобудови

І в продовження теми. 24 травня група інвесторів ЖК «Золотий берег» прийшла в мерію на зустріч із заступником Одеського міського голови Петром Рябоконем, аби розповісти про ситуацію, що склалася, а також попросити допомоги в її вирішенні.

 

 

 

 

Комментарии закрыты