Гройсман:  блокада Донбасу — загроза для українців

Нараду з представниками металургійної промисловості провів премєр-міністр Володимир Гройсман. Обговорили ситуацію, що склалася через економічну блокаду окупованих територій Донбасу. За словами голови уряду, через неї під загрозою робота українських підприємст, теплопостачання в деяких містах та електропостачання у країні.

Швейцарія готова надати безвіз Україні

Швейцарія підтвердила гoтoвність ввести безвізовий режим для українських громадян після затвердження аналoгічнoгo рішення  з боку Єврoпейскoгo Союзу. Про це заявив федеральний радник, керівник Федеральнoгo департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтер під час зустрічі з міністрoм закордонних справ України Павлoм Клімкіним у Женеві, як повідомляє прес-служба МЗС України. Повідомляється, що швейцарську сторону було проінформовано про напружену ситуацію на Донбасі. Також, Клімкін висловив подяку Швейцарії за технічну і гуманітарну допомогу, яка надається Україні.

Розумні кордони в Європейському Союзі

Комітет Європарламенту з громадянських свобод на засіданні в понеділок схвалив впровадження нової системи перевірок документів громадян третіх країн, що в’їжджають і виїжджають з Шенгенської зони. Мова йде про так звані «розумні кордони», які мають запрацювати вже до кінця 2018 року. Перш за все, такі кордони допоможуть ЄС виявляти незаконних мігрантів, терористів і членів організованих злочинних груп. Проект «розумні кордони», був  оприлюднений Єврокомісією ще в 2013 році і спочатку передбачав створення «програми зареєстрованих мандрівників» та облаштування системи «в’їзд-виїзд». Зараз, систему «розумних кордонів» оцінюють в 1 млрд доларів і планують запровадити остаточно після переговорів в Раді ЄС.

Мер Одеси підписав Паризьку декларацію подолання епідемії СНІДу

28 лютого мер Одеси Геннадій Труханов підписав Паризьку декларацію прискорення дій у подоланні епідемії СНІДу у великих містах. На церемонії були присутні представники Міністерства охорони здоров’я, Центру громадського здоров’я, спеціальний представник Генерального секретаря ООН з ВІЛ/СНІД у Східній Європі та Центральній Азії, представники організацій Системи ООН в Україні, посольств Франції та США, Всеукраїнської  мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, та інших неурядових організацій. Детальніше — далі в сюжеті.

Працевлаштування для переселенців в Одесі

28 лютого стартував черговий проект по самозайнятості внутрішньо переміщених осіб і вразливих категорій мешканців Одеси, організований громадською організацією «Вера, Надежда, Любовь» у партнерстві з міжнародною організацією з міграції та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проект запроваджує особливу систему мікропідприємництва і створює сприятливі умови для ведення бізнесу в Одесі.

Книга «Мой город»Творча зустріч з Олександром Дорошенком

В лекторії Одеського художнього музею відбулась творча зустріч зі знавцем нашого міста, науковцем Олександром Дорошенком. Професор Дорошенко презентував публіці свою книгу «Мой город». Це поема про місто, до якого автор ставиться трепетно і пристрасно. Це гімн людям, які його побудували та дбають про нього.  

 

Комментарии закрыты