Вітаю. З вами Вісті Одеса флеш. Коротко про головні новини на цю годину — у найближчі 10 хвилин.

Президент: мета Кремля – розділити Європу

Президент Петро Порошенко під час виступу на Конгресі Європейської Народної Партії «Майбутнє Європи» наголосив, що найближчі десять років будуть визначальними як для Європейського Союзу, так і для України. Порошенко, додав, що Росія сповідує головний та ключовий принцип: розподіляй і володарюй. Мета Кремля – розділити Європу та розмити цінності — наголосив Глава держави та продовжив, що узгодження лідерами ЄС нового амбітного 10-річного Порядку Денного для Євросоюзу визначає великі цілі для кращого спільного майбутнього. За його словами, настав час розсудливого лідерства та всеохоплюючого і ефективного плану: більш згуртована і рішуча Європа на захисті наших спільних цінностей; ніяких компромісів по російській агресії, в тому числі у політиці санкцій; більш відкритий та готовий до розширення ЄС, який робить більш рішучі та допоміжні кроки щодо своїх партнерів і союзників, орієнтованих на Європу.

Допомога міста ургентним хворим збільшиться

На засіданні виконкому Одеської міськради було прийнято рішення про внесення на розгляд депутатів проекту рішення про зміни до міської цільової програми «Здоров’я» на 2017 рік. Мова йде про додаткове виділення коштів з муніципального бюджету на надання ургентної допомоги у міських клінічних лікарнях №1 і №11, де знаходяться основні реанімаційні відділення в Одесі. У проекті рішення ремонт власне реанімацій, а також виділення 5млн.грн на перебування в реанімаціях хворих протягом 3-х днів.

«Зоопарк-100»: програма розвитку одеського зоопарку

Питання фінансування Одеського зоопарку розглядалось 30 березня на засіданні виконкому. Муніципалітетом реалізується спеціальна програма розвитку та реконструкції  закладу «Зоопарк-100». Нагадаємо, що в 2016 році наш звіринець відвідала рекордна порівняно з минулими роками кількість гостей.

З 20:00 31 березня частину міста закриють для машин, авто порушників евакуюють

З 20 години 31 березня автомобілі, які залишать в місцях проведення заходів в рамках Гуморини, будуть евакуйовані. Про це повідомляє прес-служба мерії. Так Садову закриють для транспорту до 13 години 1 квітня, Дерибасівську —  від Катерининської до Пушкінської і далі Пушкінську до Думській площі — до 15 години, ну а Приморський бульвар і частина Ланжеронівської, де завершаться масові гуляння, будуть закриті для машин до 22 години 1 квітня. Міська влада і поліція закликають автолюбителів не паркувати свої машини на зазначених ділянках.

Одеський обласний апеляційний суд «замінували»

30 березня о 09:23 в поліцію в черговий раз надійшло повідомлення про те, що Одеський апеляційний суд замінований. На місце події були направлені слідчо-оперативна група, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій та вибухотехнічна служба. Суддів, співробітників апарату та відвідувачів евакуювали. Згодом спеціалісти-вибухотехніки повідомили, що не виявили жодних небезпечних предметів у будівлі апеляційного суду Одеси. Наразі правоохоронці встановлюють особу «жартівника». Суд продовжив роботу. Відзначимо, у цей час там повинні були розглядати справу проти міського голови Геннадія Труханова. Позов подали громадські активісти, з приводу, що нібито мер назвав антидискримінаційний марш «проплаченим мітингом».

Шостий рік раку: одеситу потрібна допомога

Сергію Лавренчуку 50 років, п’ять з яких він хворіє на рак передміхурової залози. Операція, низка хімічних та гормональних препаратів, обслідування в Одесі та Києві — все це так і не змогло зупинити хворобу. Боротьба із пухлиною виснажує — і сьогодні Сергію не впоратись самостійно.

Наразі у мене все. До нових зустрічей в ефірі.

 

 

 

Комментарии закрыты