Санкт-Петербург — вибух у метро

За останніми даними вибух у метро Санкт-Петербурга забрав життя 14 осіб. Ще близько 60 людей отримали поранення. У день теракту – 3 квітня — в Санкт-Петербурзі перебував російський президент Володимир Путін, який відреагував на події, висловивши співчуття постраждалим і сім’ям загиблих. На даний момент уточнюються обставини події, зокрема, особи та мотиви терористів. Вибух стався в одному з вагонів поїзда, що їхав по «синій гілці» від «Сінної площі» до «Технологічного інституту». Вибуховий пристрій, згідно з даними Національного антитерористичного комітету, був саморобним і начиненим дрібними вражаючими елементами. Крім того, на станції петербурзького метро «Площа Повстання» знайшли ще одну бомбу, яку робітники спецслужб встигли знешкодити.Через короткий час після вибуху усі станції петербурзького метро були закриті, але вранці 4 квітня метрополітен відновив роботу в повному обсязі. В даний момент, у справі про теракт розшукується 22-річний уродженець Киргизії АкбаржонДжалилов. Він живе в Петербурзі більше 6 років і є громадянином Росії. Відомо, що серед потерпілих під час теракту в пітерському метро — немає українських громадян. Міністр закордонних справ Павло Клімкін висловив співчуття у зв’язку з терактом у метро, та загибеллю людей. Також, у київському метро станом на ранок 4 квітня 2017 року посилено заходи безпеки. В метрополітені закликають киян та гостей столиці бути пильними та дотримуватися інструкцій працівників метрополітену, а також не оглядати залишені речі.

Транш МВФ — мільярд доларів для України

Рада директорів Міжнародного валютного фонду погодила виділення Україні чергового траншу кредиту приблизно на 1 млрд доларів США. У Нацбанку наголошують, що це є «підтвердженням успішності реформ, спрямованих на створення більш міцної та стійкої фінансової системи та економіки. Це найуспішніша програма МВФ в історії України». Зараз європейські кредитори повідомили, що українська влада повинна працювати над реформами щодо поліпшення бізнес-середовища та залучення інвестицій. Уряд України має в прискореному темпі впроваджувати структурні зміни, які б покращили життя бізнесу і інвесторам.«Початком повинна стати приватизація і розвиток ринку земель сільськогосподарського призначення. Боротьба з корупцією повинна бути рішучою. Незважаючи на створення нових інститутів по боротьбі з корупцією, конкретні результати поки що не досягнуті », — зазначив заступник директора-розпорядника, в.о. глави МВФ Девід Ліптон. Нагадаємо, розгляд питання щодо виділення Україні чергового траншу кредиту в МВФ відкладали кілька разів – через узгодження оновленого меморандуму про співпрацю (який досі не оприлюднили), а також через корегування цифр та прогнозів після запровадження офіційної торговельно-транспортної блокади окупованих територій Донбасу.

Круглий стіл — ліберальний податковий кодекс

В Одесі 4 квітня відбувся 17 круглий стіл з приводу обговорення проекту ліберального Податкового Кодексу України, розробленого Асоціацією платників податків України за допомогою українського бізнесу. Документ розроблювали торік.

Нині Асоціація платників податків до середини квітня зустрічатиметься з представниками бізнесу по всій Україні та прийматиме зауваження і пропозиції. Потім ліберальний Податковий Кодекс запропонують розглянути у Верховній Раді з тим, щоб він був прийнятий і вступив у дію вже з 1 січня 2018 року. Відзначається, що Ліберальний кодекс важливо прийняти принаймні за 6 місяців до нового фіскального року, для того, щоб бізнес встиг підготуватися до роботи за новими правилами

Реставраційні роботи — ансамбль Воронцовського палацу

4 квітня в Одесі фахівці з Києва і Дніпра оцінювали стан знаменитих Воронцовського Палацу та колонади. Оскільки вже в 2017 році ці одеські пам’ятки очікує масштабна реставрація.

 

 

 

 

Комментарии закрыты