Зарплата та пенсія. Нова парламентська сесія

Лідер Радикальної партії пропонує розпочати нову парламентську сесію, яка стартувала 5 вересня, з вирішення нагальних проблем українців. Зокрема – з підняття зарплат і пенсій. Як зазначив пан Ляшко, його політична сила раніше вже пропонувала власний план для подолання цих проблем. Мінімальну зарплату політик пропонує підняти до 5000 грн вже з 1 жовтня. Відповідний законопроект фракція Радикальної партії вже зареєструвала та вимагає прийняти найближчим часом. Також Ляшко наголосив, що його команда має альтернативу урядовим проектам медичної, пенсійної та земельної реформ.

Унікальна клініка : урочисте відкриття до Дня міста

Ультрасучасна стоматологічна клініка, оснащена за останнім словом техніки, відтепер з’явилася в нашому місті. Будівництво Університетської стоматологічної клініки Міжнародного гуманітарного університету почалося відносно недавно — в грудні 2016 року, і сьогодні сучасний медичний заклад готовий зустрічати пацієнтів. Університетська стоматологічна клініка — не просто лікувальний заклад, в якому працюють висококваліфіковані лікарі-стоматологи, а й відтепер це потужна навчальна база для майбутніх стоматологів — тут розташуються навчальні аудиторії та лабораторії для зубних техніків, в яких студенти під керівництвом досвідчених наставників будуть на практиці напрацьовувати навички роботи і вдосконалювати свою лікарську майстерність. На урочистому відкритті закладу побував міський голова Геннадій Труханов.

Жіноча колонія: гуманітарна допомога

Жіноча Чорноморська виправна колонія №74, а точніше Будинок дитини, в якому виховуються дітки засуджених, поповнився медикаментами, памперсами і різноманітними смаколиками. Таку гуманітарну допомогу дітям, матері яких перебувають у місцях позбавлення волі, надала громадська організація «Людська гідність». За словами медиків установи, зараз така допомога як ніколи доречна: адже настала осінь — час простудних захворювань. Крім того, представники благодійного фонду «Людська гідність» відвідали і школу-інтернат №7 для дітей з церебральним паралічем. Там директор розповіла про насущні проблеми, з якими благодійники пообіцяли по можливості розібратися.

Одеська комедійна стрічка : презентація нового фільму Георгія Делієва

«Одесский подкидыш» – фільм, знятий режисером та актором, художнім керівником театру «Маскі», народним артистом України Георгієм Делієвим за п’єсою відомого одеського драматурга Георгія Голубенка, був презентований в кінотеатрі Синема-сіті. Особливість нової комедійної стрічки, яка, звісно, про любов, — та, що кошти на її зйомки збиралися всім світом.  І не тільки в грошовому еквіваленті, багато небайдужих до мистецтва людей допомагали своєю творчістю, своїми можливостями в тій  чи іншій сфері кіновиробництва. Підтримав проект і одеський міський голова Геннадій Труханов.

Комментарии закрыты